Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudhatom könyen hogy...

BeastMaster kérdése:

Honnan tudhatom könyen hogy milyen tipusu ember vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy egy hüje kérdés de... eddig tudtam csak valami megváltozott bennem és most még nem tudom el dönteni.. nem tudom hogy mit vegyek szemelé.

Mi az az aura ? Hogyan tudhatom meg hogy nekem milyen?


2012. szept. 5. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Arra a válaszra, hogy "ki vagyok én" talán a legnehezebb a világon válaszolni. Azt tudom tanácsolni, hogy kezd el megismerni magad, és egyre közelebb jutsz hozzá.

Aura? Az hogy jön ide?

2012. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1) őőőő, helyesírás talán kettes jóindulattal...

2) Kérdezd meg a környezetedben élőket, hogy miben változtál meg szerintük.

3) Fogalmam sincs róla mi az az aura...

2012. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az aura a kisugárzást jelenti szal pl ha belép valaki a szobába akiről leír hogy tele van önbizalommal azt meg érzi a másik személy
2012. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én most vettem meg az "Erre születtél" c. könyvet, amely a születése dátumának a számjegyei alapján megmondja neked a választ a kérdésedre.


Az aura a testet burkoló energia mező. Színes, és az ember egyénisége, sőt pillanatnyi lelki állapota vagy egészsége szerint változik a szine. olv: A tisztánlátó Fiú

2012. szept. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösszön szépen az eddigi válaszokat!
2012. szept. 6. 09:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Ird be: Schilling Péter És ha kapsz tőle "űrlapot" töltsd ki pontos odafigyeléssel. Küldd el, és majd a válasz meg fogja érni a fáradságot.
2012. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!