Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Osztálytalálkozó! Semmire nem...

Osztálytalálkozó! Semmire nem vittem a többiekkel ellentétben. Elmenjek?

Figyelt kérdés

Magánélet és karrier terén se vittem semmire a többiekkel szemben. Jelenleg fél éve munkanélküli vagyok.

Elmenjek?

Ha elmegyek mit mondjak magamról?



2012. szept. 5. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha máris kisebbségi érzeted van akkor szerintem ne menj el mert nem fogod jól érezni magad..
2012. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a dicsekedésről és hasonlókról szól. MENJ!


Ráadásul nem nagy szó fél éve munkanélkülinek lenni. Tudnád, hogy más hány éve óta akár munkanélküli, önhibáján kívül?

Hidd el, ez nem problémás. És nem is lenézendő! A magánéleted pedig a te dolgod, senkinek semmi beleszólása. Véleményük lehet maximum, de nem hiszem, hogy megszólnának bármi miatt. Osztálytársak...

2012. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha nem megyek el akkor is felmerül majd a nevem és biztos valaki elmondja, hogy eddig mire vittem és akkor még rosszabb véleménnyel lesznek rólam.

De ha elmegyek és frappáns mondanivalómmal előállok akkor azt fogják mondani, hogy igaz nincs munkám... de mégis vagyok valaki! Most rájöttem, nem szabad menekülni (soha).

2012. szept. 5. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Yesss! Menj el, és érezd jól magad, barátsággal, örömmel. Nem kell hasonlítgatnod magadat senkihez. És teljesen mindegy, hogy mire vitted. Te vagy Önmagad.
2012. szept. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Te döntessz. de engem sosem érdekelt mit gondolnak ők.. Csak az, ha mindenki előtt állok, és szégyellem magam, hogy nézek ki, vagy ilyesmi. a hátam mögött kibeszélés sosem érdekelt.. Én a helyedben nem mennék.
2012. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Én se mennék el a helyedbe.
2012. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!