Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én azt hiszem h nehezen...

Én azt hiszem h nehezen viselem a kudarcot és sajnos már elég sokban volt már részem. Ugy érzem h minden hozzám közelálló személynek csak csalódnia kell bennem. Valakinek valami tanácsa ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ajánlanék neked maszturbációval egybekötött böszme, semmitmondó terápiát. Én most ezen vagyok. Már egy ideje csak maszturbálok és olvasok. Na jó, zenét is hallgatok meg filmeket nézek. De a lényeg az onánia. Minden tekintetben. Keress rá ürügyet, időt. Elég időd legyen rá. Ne aprózd el. Add meg a módját. Órákig csináld és a végire olyan szenvtelen és közömbös leszel, hogy lesz@rod az egész világot. Nem fogsz csalódni. Hidd el megéri.
2012. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ember vagy te is hibázunk néha nem sikerülnek dolgok nem vagy szuperhős nem annak születtél és nem is azért.Mindenkinek van része kudarcban csak sokakon nem látni mert nem mutatják ki.Hajlamos vagy a rosszat túl reagálni a jót pedig természetesnek venni.Biztos te is tettél már valamit csináltál már olyat ami érdemleges.Ezek is fontosan nem csak az ha nem sikerül valami.Fogadd el hogy néha veszít az ember,és emlékezz a jóra.
2012. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem h ez valami depresszió féle,senkivel sem tudok beszélgetni és kerülöm a társaságot.Mindenkinek hátat forditok...próbálok ellene tenni de egyszerüen nem megy.Mit kezdjek magammal h ez valamit változzon?
2012. júl. 9. 18:58
 4/4 zusomJe válasza:

gyere megiszunk egy sört valahol! Budapesti vagyok 23/f. Hetero

írj privátba

2012. júl. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!