Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találjak megfelelő állást?

Hogyan találjak megfelelő állást?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég vagyok munka nélkül, Többszöri próbálkozásra sem sikerült,nagyon sok önéletrajzot küldtem,sokat telefonáltam, vagy azt a választ kaptam hogy betelt, vagy munkatapasztalat,érettségi és nyelvtudás szükséges.De volt az is mikor behívtak állásinterjúra és ott a választ kaptam x nap múlva visszahívnak, de sajnos hiába vártam. Már nem tudom mit tegyek vagy mit csináljak hogy felvegyenek valahova dolgozni nagyon tehetetlen vagyok.Nagyon szeretném már ha végre lenne állásom.

2012. szept. 6. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én se kapok munkát...regisztrálj be a munkaügyibe és ott indítanak tanfolyamot végezz el egyet, kapsz érte havonta kb 40 ezret, vagy menj el gyárba szalagmunkára,és csinálj meg mellette valami szakmát.
2012. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már be vagyok regisztrálva!
2012. szept. 6. 15:49
 3/3 anonim válasza:
Nem pesti vagy?
2012. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!