Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan találjak megfelelő...

Hogyan találjak megfelelő személyi edzőt?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok és olyan edzőre lenne szükségem, aki tartásjavításban (nem teljes lefolyású Scheuermann-om volt) és izmosodásban tud segíteni, és nem otromba vagy bunkó. Nézegettem az interneten, de gyanítom, hogy jóval több edző van Budapesten, mint akit a neten keresztül találni lehet.
2011. nov. 22. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Már nagyon sok edzőteremben van személyi edző, aki néha egyben a teremedző is. Tőlük tudsz segítséget kérni, be lehet általában náluk fizetni személyi edzésre. Vannak olyan termek is, ahol megveszed a havibérletet mondjuk, és ebben az árban benne van egy ingyenes állapotfelmérés, személyi edzői tanácsadás, esetleg még gyakorlati segítség is. A konditermek honlapjain rajta van különben, ha náluk ez igénybevehető. Saját tapasztalataim szerint a szeméyli edzőkből nagyon kevés van, aki igazi bunkó. A legtöbbjük rendes, jófej ember, én mindig edzés végén beszélgettem is vele, jókat nevettünk, de ezen kívül elég keményen edzett is. Ők is pontosan tudják, mi kell egy kezdőnek, hogy elérjen valamit. Ha bunkó az edző, az embernek is elmegy tőle a kedve. Szóval ajánlom, így érdemes körülnézni:)

2011. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Akkor egyszerűen csak keresek valakit, és megpróbálom vele.
2011. nov. 22. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!