Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 24 évesen késö kitörni?

24 évesen késö kitörni?

Figyelt kérdés
Önbizalomhiányos, és depressziós voltam évekig, a depresszió tinikorom óta tartott. Sose jártam bulizni, nem vonzott. Cigi, ivás, drogok nem voltak része az életemnek. Pasik se érdekeltek. Most ezzel a fejjel máshogy látok dolgokat, az értékrendem megváltoztatásával az életemben. Szeretnék eljárni szórakozni. A tánc vonz, a mozgás, a koncertek, szeretem a rockot. Szeretném bepótolni amiröl lemaradtam, de már öregnek érzem magam hozzá. Egy elönyöm van csak ami segíthet: még most is rendszerint 18 alattinak néznek :D. Céljim is alakulnak, de mindeg elmegy tölük a kedvem a korom miatt. Már rég sokkal elörébb lehetnék, ha elöbb gondolkodtam volna úgy, mint most, ugyanis kitartóbb is lettem idövel,megtanultam, és még mindig tanulok harcolni dolgokért, célokért.
2012. szept. 7. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy ez ne segítség. De én detto ugyanígy vagyok, csak én már 26 leszek. Szerintem nem késő, ha vannak barátaid. Engem 20-nak se szoktak nézni.

Járj el táncolni,csinálj olyan dolgokat amiket eddig nem mertél, kezdeményezz a pasiknál, ha úgy érzed. Egyszer élünk, 10 év múlva ha ugyanúgy így ébredsz az lesz a baj.

Van aki segítsen? Mi volt az önbizalomhiány oka?

2012. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj e miatt, még nem késő! Gondolj bele, még van 4-5 éved legalább amit végig bulizhatsz, úgy hogy nem fognak öregnek nézni miatta. Nálam is csak 21 éves koromban jött el ez a korszak, kb. 1 évig tartott, azt hittem ennyi volt, "kiéltem magam". Aztán most egy fél éve megint előjött, pedig már 25 múltam. És egyébként gyakran találkozom velem egykorúakkal, vagy idősebbekkel, akik még mindig felhőtlenül szórakoznak!
2012. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24 évesen még egyáltalán nem vagy öreg,sőt nagyon is fiatal vagy.A nővérem 4-5 éve kezdett mindenhová járogatni,pasizni,bulizni stb,előtte nagyon visszafogott életet élt,és most 40 éves.Úgyhogy soha nem késő:)
2012. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Éld az életed, csináld, ami jól esik.

Járj olyan helyekre, ahol nem csak tinik vannak.

Pl koncerteken vegyes a korosztály, amúgy sem vagy öreg semmihez, max a hellokittys hajpánthoz.

2012. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!