Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretném, ha újra barátok...

Szeretném, ha újra barátok lennénk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel naaagyon jóba voltunk egy bő fél évig. Tényleg, "legjobb barátok" szinten. Talán azért működött ilyen jól a kapcsolatunk, mert ő ilyen "menősrác" volt, én meg az, aki ezeket lenéz. Tehát teljesen ellentétei egymásnak. Leszoktattam a "páváskodásról", ő segített nyitottabbnak lennem. Szóval mind a ketten javítottuk egymás személyiségét.

Viszont a barátságunknak ez lett a veszte is. Ő próbálta felhívni magára a figyelmet azzal, hogy rászállt a tanárra, félbeszakította (mondhatni tiszteletlenül bánt vele), és én beszóltam neki, hogy álljon le. Ez már a sokadik vitánk volt, és talán ez volt az utolsó csepp a pohárban. Azóta nem nagyon besztélünk. Vagy ha igen, akkor muszájból, de akkor sem nagyon.


Viszont mostmár teljesen normális lett, nem az a "menősrác" hanem az értelmes, és nagyon nagyon megkedveltem (messziről). Próbálok nyitni felé, és nem azt látom, hogy elzárkózik, viszont soha nem viszonozza.


Közös elfoglaltsáunk lesz, ott nem tudom mi sül ki ebből az egészből (tánc).


Mit tegyek, hogy újra barátok legyünk? Beszéljek vele? De nagyon félek, hogy elutasít. Hogy azt mondja, hogy "de én nem akarok a te barátod lenni". Vagy bármi.


(Tényleg nagyo jóba voltunk, én voltam a legjobb barátja, mindent de mindent elmondott, és soha nem adott tovább senkinek semmit, és nagyon szeretett.)


én 14/L ő 14/F


2012. szept. 8. 18:42
 1/3 anonim válasza:
Egy bisztos, beszélj vele. Ha elutasít, akkor nem normális.
2012. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem először is tisztázd vele a dolgot,hogy mit is érez,mit gondol valójában. Ha ezek után sem reagál akkor ne erőltesd és még ha nehéz is lesz neked jobb ha elfelejted őt.Mert nem éri meg hogy szenvedj miatta.
2012. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, szerintem is az lenne a legjobb ha megbeszélnéd vele a dolgokat.
2012. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!