Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6. Osztályos vagyok és teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6. Osztályos vagyok és teljesen belezúgtam egy 12. -es nagyon helyes srácba. Mit tegyek hogy legalább észrevegyen? Tudom hogy járni úgysem fogunk de olyan jó lenne ha barátok lennénk.

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem fog észrevenni, és nem lesztek barátok bocs. Te 12 vagy, még kislány, ő meg már 18. Az egy dolog, hogy mondjuk te nem érzed magad annak, de ő akkor is csak egy kislánynak fog tartani. Az más lenne, ha te mondjuk 20 lennél, ő meg 26, de most még nagy ez a korkülönbség. Törődj bele.
2011. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Barátságra van esély ha jófej a srác :) de nőként nem fog rád nézni egy darabig. Pl. én 16 vagyok és ahhoz extra aranyosnak kéne lenned, hogy valaki észre vegyen...bár ki tudja, ha küldesz képet és itt laksz valahol akkor esetleg :P
2011. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
pedo maci xD
2011. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sztem nem fog elhajtani, ha megkèrdezed:) ha élőben nincs bátorság ott a facebook.;)
2011. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Fenn van ő is facebookon meg én is de mit mondjak neki???
2011. febr. 18. 18:35
 6/17 anonim ***** válasza:

ha nem volt bnője lehet beadná a derekát egy 12évesnek, ha betegesen vágyna rá, megkockáztatná a börtönt is, elképzelhető, de nagy valószínűséggel lekoppint :D

(kitudja lehet én is bevállalnék egy 12 évest, de inkább 13,5+) :D

F17

2011. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Először is jelöld be - már ha eddig nem tetted meg-, akkor talán rádír, h.szia honnan ismerjük egymást...stb, mondod h egy suliba jártok, és tessék máris beindult a beszélgetés...a többi majd jön ösztönösen;)
2011. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Egyszer kapd el valahogy, aztan zsarold hogy feljelented ha nem tesz meg mindent amit akarsz :))


viccen kivul amugy facebookon lenne erdemes probalkozni, kerd meg hogy magyarazza el a matekot vagy mittomen...

2011. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ne próbálkozz vele !


2 évet semmilyen férfi nem várna :D

és mig te 12 vagy addig ugyan nem lesz kamagy . páá

2011. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ne segitsetek már neki-.- 12 éves( ha nem bukott meg)-.-" börtönbe akarjátok küldeni a másik gyereket? te kislány.. akadjál le k*rva gyorsan arról a srácról!

17 éves kérdező gratulálok.. téged is inkább a föld alatt kéne tartani.

2011. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!