Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szabaduljak fel mások...

Hogyan szabaduljak fel mások elött, már nehezen tartom vissza magam?

Figyelt kérdés
Szeretek táncolni, zenére ugrálni, élvezni az életet, de olyan szégyenlös vagyok, hogy ez mások elött nem megy. Picit a külsöm is oka, fogaim miatt nem merek mosolyogni sem, mindig takargatom a szám ha nevetek. Szeretnék kitörni, ledönteni a falt magam körül, kívül zárkózott vagyok, belül hajt az a valami, és nem tudom hogy szaabduljak fel.
2012. szept. 10. 12:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem csak a táncról van szó, hanem egészében nem tudok kibontakozni, felszabadulni pedig dinamikus vagyok.
2012. szept. 10. 12:59
 2/6 milyen válasza:
A Király L. Norbi is tud mosolyogni pedig neki aztán van baja! Ha te jobb vagy ebből kiindulhatsz....
2012. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Király L. Norbi nagyon nagy arc! :D. Félek az ismerösök reakciójától, hisz eddig nyugod voltam, zárkózott. Majd mondják majd hogy megbuggyantam..
2012. szept. 10. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha kezeltetnéd a fogaid? Ha megváltoztatsz magadon valamit, olyan érzésed lesz, hogy már más ember vagy, könnyebb újrakezdeni mindent! Én rengeteget fogytam, ezáltal sikerült "kitörni". Mindenkinek más ad önbizalmat! Merj változtatni! Felnőtt korban is lehetséges a fogszabályozás és megérdemled, hogy mosolyogj!
2012. szept. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 milyen válasza:
Figyu, nekem is volt az életemben pár olyan történet amikor "megbuggyantam". A haverok azóta is mint legtutibb sztorit emlegetik! Úgyhogy ne parázz! Csak lazíts!
2012. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Erre jók pl. a tudatmódosító szerek. Közülük amibe jó, megfizethető és legális is, buli előtt egy üveg pezsgő.
2012. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!