Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel tudom növelni az önbizal...

Mivel tudom növelni az önbizalmam? /fontos. /

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi önbizalmam van. 13 éves leszek, de 2-3 éve, önbizalomhiányom van.legfőképp ruhákban.. szinte mindig. Ma vettünk egy pulcsit, ami ilyen sportos.. itt egy hasonló kép: [link] zayn malikon van. 4000 Ft volt, de nem vagyok magabiztos benne. akkor nagyon tetszett, most is tetszik, csak nem vagyok valami sportos, de félek, hogy kicsúfolnának benne. meg még annyi hibája van, hogy kicsit hosszabb az ujja, és ilyen "buggyos", de a hossza amúgy jó.
2012. szept. 10. 18:10
 1/5 A kérdező kommentje:
13/L...
2012. szept. 10. 18:10
 2/5 anonim ***** válasza:
de ez egy fiúpulcsi, nem szép szerintem lányon
2012. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az öltözéked részben kifejezi az egyéniségedet is.

Ezért fontos hogy neked tetszen amit fel veszel.

Ez egyáltalán nem a legdrágább cuccok jelentik.

Az hogy jól érzed magad benne és ahhoz öltözöl amilyen alkalmon rész veszel.

Az önbizalom alapja a magunk elfogadása. Ha másoknak megadod a nekik járó tiszteletet te is meg fogod kapni ami neked jár. Az is erősíti az önbizalmadat. Légy önmagad, és ne akarj a másik bőrébe bújni, olyan lenni mint ez vagy az a híresség, reklámfigura, celeb. Még nagyon fiatal vagy-gyerek- de ez nem a lekicsínylés mondatja velem ha nem a bíztatás: még sokat fog alakulni a jellemed és az egyéniséged. Törekedj hogy társaságba legyél, de csak olyanok között akik vállalják hogy hasznosak legyenek az életben.

2012. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy uniszex pulcsi, mondta az eladó. köszönöm a válaszokat, ma egész nap azt próbálgattam.:D :-)
2012. szept. 11. 18:42
 5/5 leila............ válasza:
sztem jol neznek ki az ilyen pulcsik nekem tetszenek! mondjuk van noibe is abbol a fajtabol!!!
2012. szept. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!