Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha alacsony az önbizalmam és...

Ha alacsony az önbizalmam és az önértékelésem, emellett kisebbrendűségi komplexusom is van, milyen könyv (ek) elolvasását ajánlanátok, ami segíthet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocsi a offért, de azért írok, mert engem is érdekel a téma és kíváncsi vagyok én is könyvcímekre.


Egy kicsit ami kapcsolódik a dologhoz, keress rá a témára: önbeteljesítő sztereotípiák.

2012. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 poiu ***** válasza:
Hát, a könyvek ezen enm igazán segítenek. Ha nagy a baj, nem árt szakember segítségét kérni. Ha kicsi, akkor ugorj bele valamibe, amiben jól érzed magad és sikeres tudsz lenni.
2012. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bert Hellingertől bármi.
2012. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Josh McDowell: Az vagyok akinek mások mondanak?


Tud segíteni a könyv is. Sajnos azt kell mondjam, hogy az önértékeliési zavart a szakember sem mindig oldja meg teljes mértékben (személyes tapasztalat). Valamennyit segít, többnél is voltam, és akartam is változni, ezzel sem volt baj, de ez valami nagyon komplex probléma lehet, mert elmúlni nem tud:-(

2012. szept. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Louise L. Hay: Éld az életed, Az erő benned van


és próbáld ki a FasterEFT-t, a youtube-on rengeteg ingyenes videó van, hihetetlenül hasznos:

http://www.youtube.com/playlist?list=PL7EC734CC4B276E4F


A Facebook-on tudsz a témáról beszélgetni, kérdéseket feltenni a FasterEFT Magyarország nevű nyílt csoportban:

[link]


Jó munkát!

2012. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!