Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha akad olyan, akinek tetszem...

Ha akad olyan, akinek tetszem akkor nem lehetek annyira ronda ahogy látom magam?

Figyelt kérdés
Több férfinak is tetszettem már, de tuti nem a külsőm miatt. Hogy tudtak belém szeretni? Csúnya vagyok, és mégis akadnak olyanok, akik udvarolnak.
2012. szept. 11. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
X csúnyának lát, Y meg gyönyörűnek. Ez kb. minden emberrel így van. Nincs olyan, hogy valakit mindenki szépnek vagy mindenki csúnyának lát.
2012. szept. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik nem a külső miatt szeretnek, de nem biztos, hogy úgy nézel ki, amilyennek gondolod magad.
2012. szept. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem vagy egy szépségkirálynő, de lehet benned is szép, ami egy férfinak megtetszik. Viszont az önsajnálat helyett inkább próbáld elfogadni önmagad olyannak, amilyen vagy.
2012. szept. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valakinek biztos mindig tetszeni fogsz, biztos sokszor előfordult már úgy hogy te nem is tudtál róla.

Az én önbizalmam is a béka segge alatt van, és nem tartom magam valami szépnek, persze kicsit kiöltözve, jó beállítású hajjal és egy értelmes sminkkel még én is tudom annak mondani magam, de ha ezek nélkül nem tartja szépnek magát az ember akkor a többi is felesleges. Meg kell találni magunkban a szépet és elfogadni magunk olyannak amilyenek vagyok..közhely, de sajnos így van.

Számomra az a rossz, hogy viszonylag gyakran kapok pozitív véleményeket a külsőmről, de olyanoktól akiktől én semmit nem akarok, nem vonzódom hozzájuk semennyire, nem jönnek be..így mikor attól kaptam bókokat aki tetszik nekem, már kezdtem egy fokkal jobban érezni magam és reménykedni hogy mégse vagyok olyan borzalmas...

2012. szept. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha nincs ló,jó a szamár is
2012. szept. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
lehet, hogy csak megdugni akartak, arra meg a csúnya is jó a pasiknak. nem olyan igényesek a férfiak, ha kanosak vagy régóta nem dugtak, beérik a kevésbé széppel is.
2012. szept. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha az emberek vennék a fáradtságot, és nem a mai világ "jajj, a modellek olyan szépek, én meg olyan ronda vagyok" szemüvegén keresztül szemlélnék magukat és másokat, akkor talán észrevehetnék, hogy ez a tetszés-szerelem dolog kicsit összetettebb annál, mint hogy sima a bőröd, kerek a melled, feszes a feneked...

Igazságszerint az is épp annyira felszínes, aki a külsejét okolja minden kudarcáért, és azt hiszi, csak attól lenne értékes és érdekes ember, ha címlaplány lenne.


Javaslom, nézz körbe, hány nem épp modell alkatú lányt látsz párkapcsolatban... aztán azt is vedd észre, hogy az emberek többsége nem lenne alkalmas szépségkirálynőnek, mégis boldog a párjával.


Sokaknak valami kéjes örömet okoz, hogy ostorozzák magukat a külsejükért, mert addig se kell arra koncentrálniuk, hogy a belső tulajdonságaikon csiszoljanak.

Bocsesz, azért remélem, nem voltam túl nyers, hogy kapásból elutasítsd a véleményem, anélkül, hogy átgondolnád...

19L

2012. szept. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha akad olyan, akinek tetszel, akkor nem lehetsz olyan ronda, mint amilyennek látod magad.

Egyrészt azért, mert nem csak a szép nők tetszenek a férfiaknak, másrészt, mert attól, hogy te valami hülyeséget a fejedbe veszel, attól az még nem válik olyanná.

2012. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!