Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok, nők! Így nőni fog az...

Lányok, nők! Így nőni fog az esélyem?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy el kezdek súlyzózni. Hátha ha jobb testem lesz, akkor szerencsésebb leszek az ismerkedés terén.


Most átlagos testem van. Az arcomra azt mondják hogy helyes, de ha ez nincs is így, az is átlagos.

Mégis nehezen megy az ismerkedés.


Jobb testtel talán jobban fog menni? (komoly kapcsolatot szeretnék, nem kalandokat)


25f


2012. szept. 12. 09:22
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
tanult ember vagyok. és dolgozok is.
2012. szept. 12. 09:23
 2/21 anonim ***** válasza:

Hát attól függ milyen "rétegnél" próbálkozol.

De az a fő, hogy ettől te is jobban fogod magadat érezni, gondolom bajok vannak az önértékeléssel.

2012. szept. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem az izmaidat kell növelni,hanem az önbizalmad.
2012. szept. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Jobb testtel nem igazán a komoly kapcsolatok felé halad az ember, (belül) jobb fejjel viszont igen.
2012. szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

Nálam nem az izmok számítanak. Azért legyen a pasi férfias, és 180cm-hez mondjuk ne 70 kg legyen, tehát ne vézna, de nekem abszolút nem tetszenek az ún. kigyúrt agyú pasik. Persze, nem mondom, hogy ne súlyzózz vagy sportolj, mert az csak előnyödre válhat, de ne ettől várd a megváltást. Hidd el, egy komoly, értelmes nőnek, nem ez számít.

(31 éves családanya vagyok)

2012. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Attól függ...Nos, nekem például nem tetszenek a nagyon izmos pasik, persze a pocakosak sem, inkább a természetesen csinos alak.És gondolom, nem vagyok ezzel egyedül.Hogy mennyire megy az ismerkedés, az nem a testi kondíciódtól függ.
2012. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A jobb testfelépítés növeli az önbizalmadat is. Magabiztosabban pedig tényleg vonzóbb egy férfi. Az meg hülyeség, hogy így majd csak buta libák tapadnak rád. Én is értelmes lány vagyok, mégis figyelem az adott férfi testét, mert a vékonyat éppúgy nem találom vonzónak, mint a kövéret. Ez kémia...
2012. szept. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nyilván nőni fog az önbizalmad, ha elégedettebb leszel magaddal. És ez meg is fog látszani rajtad. De tegyük hozzá azt is, hogy a nők is szeretik az izmosabb emberkéket.
2012. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
akkor kvázi így se lesz semmi esélyem?
2012. szept. 12. 11:36
 10/21 anonim ***** válasza:
Elsõsorban az egészséged miatt sportoljál, ne azért, hogy több esélyed legyen.
2012. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!