Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok, nők! Így nőni fog az...

Lányok, nők! Így nőni fog az esélyem?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy el kezdek súlyzózni. Hátha ha jobb testem lesz, akkor szerencsésebb leszek az ismerkedés terén.


Most átlagos testem van. Az arcomra azt mondják hogy helyes, de ha ez nincs is így, az is átlagos.

Mégis nehezen megy az ismerkedés.


Jobb testtel talán jobban fog menni? (komoly kapcsolatot szeretnék, nem kalandokat)


25f


2012. szept. 12. 09:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

természetesen azért választottam ezt hogy magamnak is jobban tetszek!


de ettől még ugyanolyan marad minden.

2012. szept. 12. 11:43
 12/21 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen pesszimista, mindennek eljön az ideje!
2012. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2012. szept. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Inkább változtass a hozzáállásodon, gondolkodásodon, azzal többre mész, növeld önbizalmadat, mer ha ezek rendben akkor az kifelé is látszik.
2012. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Engedd meg, hogy egy olyan férfi is válaszoljon, aki olyan volt, mint te, és súlyzózni kezdett.


A válasz: igen, jobban fog menni.Az önbizalmad is javul, a tested is szebb lesz. Az értelmesebb, igényesebb nők is figyelik ezt, és hat rájuk. (Mivel így igényesebb férfi leszel.)


"Nem szeretem a túl izmos pasikat" - szteroidok nélkül nem is leszel az, max sportos, és az pont jó! Lesz egy jó strandformád. Szteroidot nem ajánlok. Azt tudnod kell, hogy spéci étrend kell majd a gyúráshoz.


Ne figyelj azokra, akik azt mondják, hogy "a külső nem számít" "majd eljön a nagy ő", mert ezekkel én is éveket vesztegettem el. Igenis számít a külső, és ha jobbá teheted, ugyan miért ne tennéd???


Hajrá!

2012. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Igen több esélyed lesz. Bár komoly kapcsolatok terén nem tudom, ott nem csak a testet kell nézni.

De kétségtelen, hogy az izmoddal együtt az önbizalmad is nőni fog, ami megkönnyíti majd az ismerkedést.

2012. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Észre fognak venni a nők még jobban, de ha helyes arcod van, akkor is észrevesznek. Ne az izmokkal akarj kitűnni a sorból, nem minden a test!
2012. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Több esélyed lesz, mert akárki akármit mond az összképbe beleszámít a külső is.


Miért ne lehetne a külső alapján ítélni?

A hajléktalant is a külseje alapján tudjuk hogy hajléktalan ugyanúgy érvényes ez a másik irányba.

Azt hogy ki mennyire igényes le lehet vonni a külsejéből is nagyrészt.


És mellékesen az önbizalmad is nőni fog, ami nagyon nagyon sokat számít. Igazából inkább magad miatt csináld mint másokért, mert amint pozitívabb a kisugárzásod a környezeted is érszre fogja venni és a nők a magabiztos férfiakat szeretik, legalábbis engem a magabiztos kiállással lehet lehengerelni, kár hogy már kevesen vannak ilyen férfiak, ne legyetek kiscicák, mi tigrist akarunk :)

2012. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Rat Poison ***** válasza:

"Így nőni fog az esélyem?"


Közvetlen nem, közvetetten igen.

súlyzó >> izmok >> önbizalom >> jó kisugárzás >> vonzalomkeltés >> több jelölt >> több esély, ugyebár.

2012. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Közvetlen is nőni fog az esélye. Nekem nem egy nő mondta már, hogy az izmaim is hozzájárultak a sikeremhez.

A nők szeretik a sportos férfiakat. Nem kell ezt tagadni, vagy a jelentőségét kisebbíteni.

2012. szept. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!