Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan aki undorodik...

Van itt olyan aki undorodik az emberi testtől, gyakorta magától is?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magamtól akkor undorodnék, ha parazita lenne bennem. Remélem nincs is, belegondolni isz szörnyű...
2012. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, pl. ha náthás vagyok, undorodom az orromtól.
2012. szept. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

csak néha jön rám hogy milyen undorítóak vagyunk egyébként jobban bírom az emberi test undorítóságait mint az átlag


pl. utálom a nyelven a kis kidudorodásukot, a nyelvgyöknél vannak nagyobbak is amik még furábbak


a mellbimbómtól is rosszul voltam múltkor


akkor a punci szerkezetét se igazán vágom néha, bakker az a sok védelmi rendszer a bacik ellen, minek van ott annyi ajak?


a pénisz jobban szeretem :D ok mondjuk heterp vagyok, szóval nem csoda

mondjuk amikor lankadt akkor olyan fura, mintha cska vmi hopp idarakok egy ilyen kilógó valamit a férfira, mintha nem is hozzá tartoznak, jön szépen az ergonomikus kis teste aztán hopp egy fa.z :D

amikor merev az szebb, jobban illik a testhez :D


akkor nem szeretem néha még a körmöket, mit gondol itt a bőröm hogy az ujjam végén elszarusodik???


vagy a szemöldök... ilyen jön az arcod szép sima, aztán RANDOM szőr a szemed felett...


ezek amiket néha furának tartok


akkor az undorítóságok:

amikor folyása van az embernek és itt nem a betegesre gondolok, de komolyan mi a francot gondola testem amikor random el akar folyni a buszon? hogy valaki hirtelen rámugrik és fel kel készülni egy szexuális aktusra?

ok, tudom régen szexeltem de beérhetné a masztival is mostanság nem kell felgyulladnia alattam a széknek amikor rájön a testemre hogy dedughatnékavan


akkor a szőrbenövés. minek? annak a vacaknak ki kéne jönnie, hát nem erre tervezték, ha már ennyi evolúció alatt nem tűnt el akkor ne a bőröm alá bujjon már basszus..


lábujjkörmök. az én kiskörmöm elég debil


vagy a lábujjak, hát igen azok szó szerint csökevényes végtagok... kis csökevények, múltkor néztem milyenek lennénk lábujjak nélkül, nyilván kellenek az egyensúlyozáshoz. még.


a zsír. nah az hányadék. rájöhetne már a testünk hogy manapság nem kell raktározni... ami bemegy egy nap azt nyomja is ki ha nem lett felhasználva, nem az őskőkorban élünk amikor örültünk egy levadászott szarvasnak 2 hétig...


és akkor ez beborít mindent. műtétnél iszonyú lehet az orvosnak a sok zsírrétegben turkálnia a beteg belei után...


pattanások. tiszta haszontalan dolgok meg hányadék ha begyullad...


fül? nekem ez túl bonyolult, már igazán egyszerűsödhetett volna...


meg még sorolhatnám, de van más dolgom is...

2012. szept. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ismerek valakit, aki fél a saját köldökétől. fürdés közben sem nyúl hozzá, csak ráspricceli a vizet
2012. szept. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
néha jön csak elő ez az érzés, (persze a ronda emberek testétől mindig undorodok) olyankor még a saját páromhoz sincs gusztusom nyúlni. de ilyen tényleg csak ritkán van, amikor így belegondolok a dolgokba hogy vannak ezek a nedvek, váladékok, dzsuvák, szőrzetek, meg hogy az orr egy ronda kiálló szerv az arcunk közepén... Magamhoz meg sosem szerettem úgy nyúlni h önkielégítsek. nekem az olyan taszító hogy itt van rajtam egy rejtett, nedves kis izé és én most abba nyúlkáljak??!! hát fúúúj xD
2012. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos magamon kívül mindenkitől undorodok, és utálom, ha hozzámérnek:((
2012. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen belső dolgoktól undorodom, mikor belegondolok, hogy mi van a felszín alatt.

Meg az orrtól... Hogy belegondolok, hogy tiszta lyukas a fejünk.

Vá fujfujfuj inkább nem is írok erről mert rosszul leszek!!!xd

2012. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Látom azért értitek mire gondolok. :)

Én is nagyon sokszor elgondolkodom, hogy miért pont úgy néz ki egy két dolog rajtunk. És hogy mi szükségünk rá.

De a legérdekesebbek talán még is azok a ,,dolgok" amik bennünk vannak. Néha belegondolok, hogy hogy nézhetek ki belülről.. Kiráz a hideg.

2012. szept. 13. 17:46
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as voltam masik regisztracion vagyok.


En lattam mar embert belulrol is.

Hat az is eleg fura. Mondjuk valahogy ki vagyok vele bekulve.

De mondjuk amikor a beleit szabdalod egy friss hullanak vagy mutetnel az elonek az eleg dogbudos, hat nah...


Pl. a frisshullaboncolasnal szoltak elore hogy akkor gyomorral most keszulni mert a gyomornal vagyunk xD


Belulrol nekem a szem zavaro. Marmint az olyan "agynyulvany" aztan tiszta hulyen van megoldva ahogy az ideg meg az egesz kinyulik ugy elore... para.


Am a belso szervekkel elvagyunk. A medencei regio mondjuk faszsag. Pl. noknel tokre benned rud ragadni vmi belulrol szivargo folyadek mert ilyen hulye ureg van a mehed mogott mint vmi kis zsak... tiszta baromsag nah mindegy.


Vagy a retek coronaria erek a sziv korul. Hat nem vmi biztonsagos rendszer hogy 1-1 picike erre bizzuk a sziv verellatasat aztan ah ha van vmi gebasz akkor nah igy jartunk... vmi backup plan igazan lehetne ra...

2013. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző XD

Megcsináltad a napomat :"D

2013. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!