Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi rángathat valakit vissza a...

Mi rángathat valakit vissza a régi rosszba?

Figyelt kérdés

Tavaly megismertem valakit egy társaságban. Egy idő után felfigyeltünk egymásra, és egészem jóban lettünk. Abban a társaságban rengeteg szemétség, kihasználás, egymás fúrása ment. Ezt megelégeltük, és kiléptünk. És volt ott egy lány, akibe nagyon szerelmes volt, de ő csak kihasználta, meg játszott vele. És ettől teljesen kiborult, többször lerészegedett emiatt. Olyankor mindig ott voltam mellette. És egy éven át folyamatosan, mindig átrohantam hozzá, amikor ki volt borulva. Aztán most nyáron váratlanul visszatért oda, mondván, hogy már tudja kezelni őket. És mindezt előlem eltitkolta. Amikor meg rákérdeztem, akkor meg bizalmatlansággal vádolt meg, és végül azt mondta, hagyjam inkább.

Mitől lehet ez? Folyton mondogatta, hogy oda vissza soha többet.


2012. szept. 12. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon is megvolt/van az okod a bizalmatlanságra, ha hazudott neked.

Gyenge jellemre vall, szerintem tényleg hagynod kellene, mert akiben ennyire nem lehet megbízni, az nem igazi barát.(ő ilyen nem igazi barátokat keres, csak hogy ne legyen magányos)

2012. szept. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát lelke mélyén nyilván soha nem akarta igazán otthagyni azt a társaságot, csak kénytelen volt ideiglenesen távol maradni, mert már nem bírta tovább. Azt már csak te (meg főleg ő) tudhatjátok, mi a fene lehet olyan vonzó abban a bandában...
2012. szept. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, és még valamit kihagytam:

Amikor utoljára beszéltem vele telefonon, akkor azt mondta, neked úgyis van barátnőd! Talán az is frusztrálta, hogy nekem lett egy rendes kapcsolatom? Mert ismertségünk alatt akárhányszor volt valakije, folyton panaszkodott rá, meg parázott, hogy megcsalja majd (mert más városbeliekkel járt). Én meg csak jó dolgokat tudtam mondani a barátnőmről.

2012. szept. 22. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd, engedd el, járja a maga útját...
2012. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tette, vagyis azt, hogy kihasznált téged. Felejtsd el, az a legjobb.
2012. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!