Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorfékezésnél miért rángatha...

Motorfékezésnél miért rángathat enyhén az autóm? Gondolom üzemanyag probléma kizárható. RÉgi swift.

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl alacsony a fordulatszám. Nem?
2012. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Motorféknél nem kap üzemanyagot. Szóval kétlem hogy az lenne a gond.

Szerintem szimplán csak túlságossal lelassítasz az adott fokozatban és nagyon leesik a fordulat.

2012. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen sebességnél hanyadik fokozatról van szó? Mert mondjuk egy 20-30-as tempónál 5-be már nem kell rajta csodálkozni, ha rángat!
2012. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pagan ***** válasza:
értem mire gondolsz....megint értelmes válaszok jöttek,pedig engem is rohadtul érdekelne a dolog,nekem opelom van,minden sebességben ha leveszem a lábam a gázpedálról,egyből szaggat,majd beáll egy időután,vagy minimális gázadással rendbe jön,az üzemanyagproblémát ne zárd ki,simán lehet az is,egy szerelő nekem azt mondta a légtömeg mérőt próbáljam cserélni hátha,másik azt mondta a kopásokra gondol az erőátvitelnél,de nagyon sokrétű a dolog hidd el,én már belefáradtam,szétkaptam mindent,cseréltem csomó alkatészt,le se írom mennyit,javult a dolog,de még mindig szaggat kicsit,és 2000 fordulat alatt gyorsításkor is nehézkesen indul meg,még a gyújtást érdemes átnézni,kábelek trafó ilyesmi
2012. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!