Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ahhoz, hogy magabiztosság...

Ahhoz, hogy magabiztosság váljak fenntartom a látszatot, hogy az vagyok, de egy idő után elfáradok és vissza minden a régi kerékvágásba, akkor már nincs esélyem a normális életre?

Figyelt kérdés

csak annyira nagy a gond, hogy az emberek nem szeretnek velem cseverészni, én is kissé feszélyezve érzem magam mikor kezdeményez vki beszélgetést, mer tudom hogy annyira nem izgatja, cask ilyen "mi a pálya, megyek is" stb..-k vannak


társaságban lévő beszélgetés szintén necces, ma is vitatkoztak osztályba, én meg csak nézek ki a fejemből, nem akartam közbeszólni mert az olyan "izetlen" , de mi a megoldás, úgy érzem már, hogy "ehhez nekem nincs tehetségem" és ez kihat az egész életemre..


19 éves vagyok, és nem áll túl jól a jövőképem ami a kapcsolatokat illeti, ha a legjobb barátommal vagyok vhol társaságba ő is tökre úgy viselkedik, mint egy haver, ha meg ketten vagyunk akkor legjobb barát, most akkor melyik?

nem vagyok meleg, csak tavaly mintha más lett vna a legjobb barátom


nem élvezem azt a társasági csevegést, "elfolyok olyan laza vagyokságot"


kb 5. osztályig suliba én voltam a nagykirály ilyen szempontból, most meg tessék, utána változott ez meg de nagyon



2012. szept. 10. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem baj. Egész életünkben változunk, mindenféle szerepeket megtapasztalunk. Nagykirály már voltál, nem kell mégegyszer lenned. Most tapasztald meg a hallgatag bölcsességet. Aztán majd még leszel egyéb is. CSak hagyd, hogy történjenek a dolgok...
2012. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!