Ez lenne a barát?

Figyelt kérdés

Ismerősöm sokszor éreztette velem, hogy számíthatok rá. Néha "kiállt mellettem", még ha nem is volt rá akkora szükségem, csak ő látta úgy. Volt, hogy segített... mint egy igazi, MEGBÍZHATÓ barát.


Igaz mindezt csak középsuliban. Szept.-től nyár elejéig kisebb-nagyobb megszakításokkal. Nyáron, amikor semmi dolga sem volt senkinek, semmi kötelezettség, kb. le se xart. Amikor félt és szorongott, főleg felelések előtt, akkor bezzeg nem volt rest mellém ülni, meg hülyülni. Rajzolgatott mindenféle baromságot, mint a pszichológusoknál az 5 éves kisgyerekek. És tőlem is várt valami rajzot.


19/l vagyunk mindketten.



2012. szept. 14. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Tudod, a barátság akkor is barátság, ha hónapokig nem találkozunk.

Te hívtad őt ezidő alatt?

2012. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Többször volt, hogy ráírtam, jöjjön le csak sétálni vagy úszni, edzőterembe, vagy a parkba beszélgetni egy sör mellett (igen, mi lányok is szoktunk inni :D ), vagy bármi, de egész nyár alatt kb. vissza se írt... szeptembertől meg megint jött, mint a kiskutya a gazdájához, hogy együtt menjünk be és akkor már neten is dumált velem. Vagyis csak fárasztott a hülyeségeivel, amik miatt nagyon fájt a lelke.


Ezt nevezik "barátnak"?

2012. szept. 14. 13:49
 3/7 A kérdező kommentje:
De mondjuk meghallgattam, mert láttam, hogy jól esne neki. Valamit reagáltam rá és kész. Vicces, hogy az ilyet nevezik sokan "barátnak".
2012. szept. 14. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Az ilyen egyoldalú kapcsolat akkor valóban nem igazi barátság.

Mit mond, miért nem jelentkezett nyáron?

2012. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ilyen egy igazi barát, legalábbis szerintem nem.
2012. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez nem barát, csak 1 valaki ki kihasznál ha épp szüksége van rád.


Én is megismertem egy lányt, messze lakik 250 km. amíg nem volt pasija addig napi 15 levelet írt, hülyéskedett érdeklődött, stb. Amióta pasija van el is vagyok felejtve.. Hát szép mondhatom.

2012. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez nem igazi barát.Vagy megunt.Vágj vissza neki ha kell szerintem.
2012. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!