Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Esténként mindig azon kezdek fantáziálni hogy én vagyok Batman és hogy megszabadítom az országot a cigány bünözőktől és evvel is szoktam álmodni.Az a bajom az egésszel ha nem erre gondolok lefekvés előtt akkor nem tudok elaludni az lehetséges hogy már olyan színten hozzászokott a szervezetem vagy az elmém hogy már tulajdonképen függő lettem.Vállasszókat előre is köszönöm.

2012. szept. 16. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
váll-lasszóval vadászol rájuk?
2012. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lol, hány éves vagy?

Amúgy nem baj, de a többi bűnözővel sem kellene kivételezni.

2012. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok azért idegesít annyira az egész meg azért akarok megszabadulni ettől a gondolattól mert észrevettem barátnőmön hogy már öt is zavarja mert volt már olyan hogy álmomban kiabálók ő meg erre állandóan felriad kb 15 éves koromtól kezdődőt az egész hogy mindig egy szuperhős bőrébe képzeltem magam és ennékűl aludni se tudok.....
2012. szept. 16. 21:53
 4/12 A kérdező kommentje:
Már tényleg azon vagyok hogy elmegyek egy pszichológushoz mert már nem bírom tovább!!!! egyszerűen az elmém megszálótja lettem.....
2012. szept. 16. 21:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor éld ki magad ilyen dolgokban a valóságban, talán akkor nem fogsz ilyeneket álmodni.
2012. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A valóságba ez sajnos nem menne mivel nincs szuper erőm és hülye se vagyok mint emlitettem ez csak az elmém szűkségesége...
2012. szept. 16. 22:04
 7/12 A kérdező kommentje:
De még nem kaptam használható választ kérlek titeket segítsetek!
2012. szept. 16. 22:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez kábé olyan, mint a:


"Én nem vagyok rasszista, mert a rasszizmus bűn, bűnözni meg a cigányok szoktak"

2012. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez a válasz is egy rakás sz*r nem a rasszizmusról szól ez a kérdés hanem rólam és amit immént leírtam és még egyszer megismétlem magam normális válaszokra várok....
2012. szept. 16. 22:41
 10/12 anonim válasza:
Szerintem kezd azzal , hogy megpróbálod ezt a "fantáziát" lecsökkenteni például legyél csak cigányüldöző vagy csak batmann és fokozatosan eszt is csökkentsd ha nem válik be látoggass el egy pszichológushoz szerintem egy alkalom alatt kikúrál! :)
2012. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!