Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezért nem szerethetnek az...

Ezért nem szerethetnek az osztálytársaim? És mi lesz középsuliban? Így egyáltalán fogok tetszeni bárkinek is?

Figyelt kérdés

Sokáig kerestem úgymond magamat, hogy milyen ember legyek, és rájöttem, jégcsap vagyok. Ez van, nem szeretek másokkal beszélni. Csak a barátaimmal. De idegenekkel teljesen máshogy viselkedek, nem szeretek idegenek között bekapcsolódni a beszélgetésbe, ha kérdeznek, csak 1-2 szavas válaszokkal felelek. És ez mondjuk nem csak idegenekkel van így, az osztálytársaimmal is. Nem szeretek velük beszélgetni, mert tudom, miket mondanak rólam a hátam mögött és ez már úgy egyébként is elveszi a kedvem ettől az egésztől. Most ha kibeszélnek, én miért legyek velük kedves? Plusz azért sem szólalok meg soha, mert tudom, előbb-utóbb úgy is mondanék valami hülyeséget, amiért lenéznének vagy kiröhögnének.

Csak az a baj, hogy én tényleg ilyen vagyok. Mostmár teljesen kikészültek az idegeim a sok színjátszástól, amikor próbáltam adni mások előtt a nevetgélős vicces nagydumás csajt. Ez egyáltalán nem én vagyok.

Így már soha nem fogok tetszeni senkinek?

15l


2012. szept. 18. 17:28
 1/9 Ipra00 válasza:
ne foglalkozz velük, de ha gondolod azdsz egy elérhetőséget és szivesen segitek
2012. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy jégcsap, tini vagy. Hidd el, ez teljesen normális.

Egy apróságot gondolj csak végig: miért is ne legyél kedves? Ha azt szeretnéd, hogy tetsszél az embereknek és szeressenek, nem csak a gimiben, hanem bármikor az életben, annak pont az a módja, hogy igenis legyél kedves. Ne másokért, magadért. Mert kedvesnek lenni jó, te is jobban érzed magad tőle :)

2012. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia

Fiatal lány vagy még, a te idődben köztünk is voltak olyanok akik csendesebbek voltak vagy éppen szemtelenek

A ti korosztályotokban még sok minden tabu és ciki ezt úgy értsd hogy Ha valaki hányni készül épp akkor ritkán segítetek neki, inkább nevettek rajta vagy hasonlók

Később már komolyodni fogtok ez vonatkozik a problémás esetekre is


Vannak esetek mikor a férfi eltekint a nagydumától egy csajnál, és felkarolja őt, ilyenkor tudsz tanulni tőle


Senki sem jön ki az anyjából röhögve nagy arccal

20/F

2012. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nekem van egy ugyan így csendes barátnőm, naponta kb. 1-2 mondatot beszél. Nagyon aranyos és kedves lány egyébként, és talált magának párt! Már több, mint 2 éve vannak együtt, ő is csendes fiú. Nem attól függ a szerelmi életed, hogy mennyire vagy szociális! Jól mondod, nem kell megjátszanod magad mások előtt, élj úgy, hogy boldog legyél. :)

18/L

2012. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

2.: De pont ez az, hogy én nem érzem magam jobban tőle. Most mondjátok, hogy önző vagyok, de én csak akkor tudok kedves lenni másokkal, ha ők is kedvesek velem. A kedvességet nem lehet ingyen kapni, ennyi erővel már a boltból is lophatnának, mert attól a bolttulajdonos jobban érezné magát? Nem hiszem. Meg amúgy is, régebben is próbáltam kedveskedni velük, mégis kibeszéltek vagy megaláztak...hát ennyi, nem hiszem, hogy pont én vagyok az, akinek meg kellene változnia. Inkább ők ne legyenek olyan gyerekesek.

2012. szept. 18. 17:51
 6/9 A kérdező kommentje:
17:50 Köszi a választ :) Ez most egy kicsit megnyugtatott, ezek szerint az én szerelmi életem sem reménytelen xD
2012. szept. 18. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:

De kérdező, más is ugyanígy van ezzel, ha te nem vagy velük kedves, ők miért legyenek azok? Nem vagy kedves, ezért kibeszélnek téged. Ha kedves vagy velük, nem fognak.

Most új suli, legyél kedves az emberekkel, elvégre arra sincs okos, hogy ne legyél az. Nem alap, hogy az emberek bunkózás helyett kedvesen viselkednek egymással? Ha így állsz hozzá, hogy neekd ez fárasztó, szokd meg hogy veled se lesznek kedvesek.

2012. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj amit mondasz egyértelmű és logikus, aki velem nem kedves azzal énsem vagyok az :) A recept egyszerű, próbálj beilleszkedni, mond a szemükbe ha kibeszéltek akkor ilyen is maradok, ne cikizzetek, próbálok rendes lenni, és ha tényleg próbálsz az lenni, akk szerintem rendben lesznek a dolgok...volt egy ugyanilyen osztálytársam, csak ő fiú volt és nagyon ronda is, engem nem zavart mivel én is fiú vok...

17-F

2012. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De fogsz... Szeretnek téged. :)
2012. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!