Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy rejtsem el az érzelmeimet...

Hogy rejtsem el az érzelmeimet? Hogy ne fecsegjek?

Figyelt kérdés

Olyan, aki nem fecseg, csak ha kérdezik 1-2 szot...

Akkinek az arca nem árulja el az érzéseit.

Főleg ez az ami számit, hogy ne tudják, mit érzek...


2009. júl. 31. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
sehogy, te ilyen vagy kész
2009. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de nem akarok ilye lenni...

nem akarom, hogy mindneki lássa az arcomrol mit érzek

2009. júl. 31. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van, az én arcomra is minden érzelmem kiül, én szeretem, mert sokkal többet árul el rólam, mintha beszélnék.. és sztem nem nagyon tudsz ellene tenni...max. fordítsd el a fejed :o
2009. júl. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen belül kell változtatni. Sz*rj le mindent és mindenkit ami körülötted van. Tegyél mindenkinek az érzelmeire... És neked sem lesznek. :)

Én így csinálom, és úgy érzem bevált. (Ugyanaz a problémám, mint neked.)

2009. aug. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez a leszarós nem jött be...

az viszont igen hogy tudatosan figyelek minden arcizmomra... tudatosan befolyásolom hogy mikor mit nézzek... mindent tudatosan csinálok... a lényeg az önfegyelem... (csak annyi problémám van hogy sokszor pirulok)

17/F

2009. aug. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

erre a legjobb gyakorlási mód, ha pókerezel. ugyanis ott az érzelmeidet vissza kell fognod. hiszen ha látják az arcodon, hogy pl. örülsz akkor jó lapod van, ha dühös vagy, akkor rossz lapot kaptál. De nem muszáj pókerezni, bármilyen olyan kártyajáték jó, ahol nem szabad tudnia az ellenfelednek, hogy mi van nálad.

amúgy ehhez kell egyfajta adottság, hogy ilyen légy, de gyakorolni lehet, és vmennyire menni fog. De azok, akik igazán jól ismernek, mindig tudják, hogy mi jár a fejedben, mert ők a szemedből olvasnak, nem az arcodról.

2009. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!