Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fejezzem ki magamat/az...

Hogyan fejezzem ki magamat/az érzelmeimet? Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sok szomorúság van bennem, és szeretném valahogy kiadni/kimutatni. Verset írni nem tudok, ami az érzéseimet fejezi ki, pedig sokszor próbáltam már. Nem játszok hangszeren, tehát a zene is kilőve. Rajzolni/festeni egy kicsit tudok, talán ez lenne a legjobb, de mégis hogy kezdjek hozzá?

Ti hogyan csináljátok?


2009. dec. 23. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj naplót, vagy blogot.
2009. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
visszatérve a versírásra,szerintem az a legmegfelelőbb megoldás erre (de amúgy a zene csak nem játszol hangszeren..)és,hogy szép,összefüggő verset írj olvasnod kell sok verset ill. könyvet aztán majd észreveszed buszon ülve,hogy csak úgy törnek kifele a rímek a fejedből :):)
2009. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
22:06: óó, a rímekkel nincs gondom. azzal inkább, hogy amit írok, azok nem azt fejezik ki, amit szeretnék. :/ szóhalmaz lesz belőle, semmi több.
2009. dec. 23. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem az érzelmeid kifejezésének módjával van problémád (értem ezalatt az pl: sokan azt hiszik nincs benned semmi érzelem mert nem sikerül kimutatnod),

hanem egy adott érzelemből (szomorúság) sok felgyülemlett benned, ez lelki feszültséget okoz és valahogy le kellene vezetned.

Hát nem sok új módszert tudok én sem mondani: nekem valamiért az alvás az ami mindig segít.

Mákkó

2009. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sportolj...énekelj(ha szégyenlös vagy akkor olynakor mikor egyedül vagy otthon), én bezárom az ajtót max hangeröre rakoma zenét és táncolok... ami jön.. müvészileg nem értékelhetö de indulatlevezetésre és érzelemkifejezésre tökéletes
2009. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem az a legjobb ha elmondod valakinek ami bánt..nem jó ha az ember magába tartja az érzéseit.
2009. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én rajzolok/ festek. Az érzelmeimet nem igazán fejezem ki vele, mert nem azért csinálom, és nem is tudom hogy kéne.

Azért csinálom, mert szeretem. Próbálkozz.

2009. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!