Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 23 éves vagyok, és tökéletesen...

23 éves vagyok, és tökéletesen sikertelen a nőknél. Ez most már mindig így marad, vagy változhat még?

Figyelt kérdés

Középiskola óta minimális sikerem volt csak nőknél. Néhány bulis smár, egy darab rövid kavarás, de se barátnő, se szex. Mindig azt hittem, hogy idővel majd változnak a dolgok, ha igényesebben öltözöm (pipa), ha dolgozom a testemen (pipa), ha többet járok társaságba (pipa), de minden maradt a régi.

Most már így is marad? Lemondhatok róla, hogy valaha esélyem legyen egy kielégített szexuális/romantikus életre? Van köztetek, aki hasonlóan érezte magát ilyen korában, és változott az élete?


2012. szept. 19. 12:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18 éves koromban, de akkor lett barátnőm. Most megint nincs egy rövidebb ideje, és hiányzik. Próbálj magadba nézni és megtalálni a hibát.
2012. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
88%

A valasz erre: LEGY FERFI.

Mindezek hiaba voltak, ha nem vagy ferfias es hatarozott. Kell a tarsasagban az X no, odamesz es tepersz erte es huzod az agyat es poenkodsz. Mar vege annak a vilagnak, ahol a not korul kell ugralni. Legyel kedves, de legyel poenos es ne mutasd ki, hogy erte mindent bevallalnal. Mutasd ki, hogy szerted, de ne ugy, hogy az mar taszito legyen, ne azert tegyel dolgokat, hogy neki megfelelj, hanem azert, hogy jolessen neked. S igenis merjel neki ellentmondani es ne legyel puhany.

2012. szept. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Milliószor próbáltam már. A kinézetemet (arcomat) utálom továbbra is, mert mindent megtettem, hogy a legtöbbet hozzam ki magamból, de még így sincs semmi. Az arcomon pedig igazán nem tudok változtatni.
2012. szept. 19. 12:55
 4/18 anonim ***** válasza:
Azt irom, amit mar sokszor leirtam. Ha utalod az arcod, hogy varod el, hogy mas szeresse? Milyen jogon varsz el olyat masoktol, amire te sem vagy kepes?
2012. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Megfordítod az okot és az okozatot. Nem utálnám az arcom, ha nem lenne állandó pofára esés a jussom. Régebben egyáltalán nem éreztem magam rondának. Aztán, a sok negatív tapasztalat után, nyilván meg kellett találnom, mi a hiba, és erre tudtam csak gondolni, mert más téren nem gondolom, hogy baj lenne velem.
2012. szept. 19. 13:00
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a hulyeseg, hogy egy kapcsolat kelljen ahhoz, hogy elfogadd magad. Helyes pasikat is utasitottam mar vissza a szemelyiseguk miatt. Ne hidd, hogy csak kulsosegekben lehet hibad.
2012. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
A titok igazi nyitja az, hogy amég nem tudod magad elfogadni olyannak amilyen igazából vagy, addig a lányoktól se várj mást! Ha folyamatosan csak a félelmeidre gondolsz, csupa negatív energiát fogsz vissza kapni a környezetedtől! Ezen érdemes lenne kicsit elgondolkodnod, és változtatni a hozzá állásodon, és ezt most nem a fizikai megjelenésedre értem!
2012. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Valakin szeretném egyszer látni, hogy minden külső körülmény, változás, pozitív visszacsatolás, tapasztalat nélkül, csak úgy megváltozik a hozzáállása.

Ez nem így működik. Nem véletlenül leszünk olyanok, amilyenek. A magabiztos emberek azért azok, mert pozitív tapasztalatokból meríthetnek. Hasonlóképp, én pl. tökéletesen magabiztos vagyok az értelmi képességeimmel kapcsolatban, mert minden kihívásnak meg tudtam eddig felelni ilyen téren. Hogy lennék magabiztos a vonzerőmet illetően, ha abban meg csak negatív élmény ér folyton?

2012. szept. 19. 13:10
 9/18 anonim válasza:
Mikor értitek már meg végre emberek, hogy minden jót és rosszat egyaránt magatoknak okoztok, és köszönhettek!?
2012. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Wow. Pl mit köszönhet magának egy olyan ember, aki végtagok nélkül születik? Vagy akinek elmossa a házát egy árvíz?
2012. szept. 19. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!