Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk, miért fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L.Szilárd kérdése:

Lányok, fiúk, miért fontos nektek annyira az, hogy a másik tud-e tökéletesen fogalmazni, és helyesen írni?

Figyelt kérdés
Több lánynál olvastam, meg hallottam, meg már fiú ismerősöktől is hallottam, hogy ha a leendő párja nem tud helyesen írni akkor inkább szakít vele. Csak ettől függne egy párkapcsolat?
2011. nov. 11. 11:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%

Sok mindent elárul egy emberről a helyesírása és fogalmazása.

Ezen nincs mit ragozni. 22F

2011. nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
57%
Mer ha tud hejesen irni, akkó azé láccik valamenyire hogy igényes e magára.
2011. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindenkinek fontos. Nekem igen. Sok mindent elárul a másikról.
2011. nov. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%
Olyan ember, aki asaját anyanyelvét sem tudja rendesen, az másban sem lehet igényes.
2011. nov. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
asaját = a saját
2011. nov. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Magam részéről már tapasztaltam azt, hogy egy lány gyönyörűen tudott fogalmazni, és helyesen írni, adott is magára, de az őszinteség valahogy hiányzott belőle.

Valamint olyant is tapasztaltam, hogy nem tudott se fogalmazni, se helyesen írni, és mégis adott magára, és még őszinte is volt. Így most már azt mondom, nem az az első ami alapján meg ítélek valakit.

2011. nov. 11. 12:15
 7/29 A kérdező kommentje:

11:51 válaszra:

Bagoly mondja verébnek nagyfejű.

2011. nov. 11. 12:17
 8/29 menta34 ***** válasza:
39%

Szerintem azért itt három verziót illene megkülönböztetni.


1.) szleng és tredy dolgok "köcc", "sya", stb.

2.) akik hibáznak apróbbakat, mert hülye berögződés: pl.: a "muszály" vagy az "utánna".

3.) a tökéletesen reménytelen esetek amikor szavanként rossz valamit, vagy épp a tájszólást kódolja le.


Nos, szerintem aki az első két esetért szól, az kicsinyes és szánalmas. 1000%, hogy ő sem tökéletes, a helyesírás mondjuk megy, de lehet, hogy nem tud vezetni, nem tud egy szöget beverni a falba, vagy csinálni egy tojásrántottát, vagy béna szexben, stb.

A harmadik esetért meg igazából reménytelen szólni :) aki tudja vegye poénra én is azt teszem.


Ja még egy gondolat. Az internetes beszélgetések, viták esetén annyira szánalmas, hogy amikor már valaki nem tud mit mondani akkor nekiáll személyeskedni vagy a helyesírással kötekedik :)

2011. nov. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 napietus ***** válasza:
65%
mert az igényességet mutatja, vagy éppen az igénytelenséget. illetve az is lehet, hogy azért nem ír helyesen, mert ostoba. kink kell egy ostoba és/vagy igénytelen pasi/nő?
2011. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
35%

"Magam részéről már tapasztaltam azt, hogy egy lány gyönyörűen tudott fogalmazni, és helyesen írni, adott is magára, de az őszinteség valahogy hiányzott belőle."


Mi köze van az őszinteségnek a helyesíráshoz?:D

Szerintem felesleges volt kiírni ezt a kérdést. Felesleges magyarázkodnod. Az esetek többségében a helyesírásból és fogalmazásból, sok mindenre lehet következtetni. Most, hogy ez neked nem tetszik vagy te nem veszed figyelembe... a te dolgod.

2011. nov. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!