Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoknál sikertelen srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál sikertelen srácok! Ti is szoktatok gondolkozni ezen?

Figyelt kérdés

Azon, hogy miért is homoszexuálisnak születtünk, miért imádjuk ennyire a lányokat, miér kívánjuk minden porcikánkkal azokat, akik folyton csak elutasítanak és fájdalmat okoznak nekünk?

Én mostanság egyre gyakrabban gondolok erre, főleg azért, mert ahogy öregszem egyre erősebben kívánom alányokat, nem, hogy inkább csökkenne a vágy, de még inkább erősödik a női nem iránt, ez nagy baj, mert nekem sajnos nem adatik meg még egy alkalmi szex sem valamiért, nem vonzódnak hozzám a lányok. Úgy érzem átkozott vagyok és dühös, mérges a lányokra és a világra!

Már ott tartok, hogy simán lefeküdnék akármilyen lánnyal, csak legyen már valaki, mert nem bírom tovább. Megőrülök, megőrjítenek a vágyaim, amikor buszozok és meglátok egy lányt vagy a városban sétálva, egy lengén öltözöttet. Teljesen megőrülök értük, de tudom, ha leszólítanám úgyis elutasítana.


Nagyon sokáig21 éves koromig egyáltalán nem mertem a lányokhoz közelíteni még haver szinten sem, egész egyszerűen pont azért, mert nagyon vonzódtam hozzájuk és féltem, hogy nem vagyok elég jó nekik jellemre meg külsőre és úgyis csak lekoptatnának. Persze a fiúkkal könnyebben meg a spotnán beszélgetés is buszmegállóban, utcán vagy akárhol nagy vesztemre.

De, amint az utóbbi időben vége leszólítottam idegen lányokat a városban, még inkább megerősödött bennem az, ami miatt nem mertem tini koromban leszólítani egyet sem, az, hogy én nem kellek nekik. mindig lekoptattak valami indokkal vagy láttam a szemükben az érdektelenséget, esetleg az undort. :(


Azt hiszem, én tényleg jobban jártam volna, ha melegnek születek. :"(


2012. júl. 23. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Hagyjuk az önsajnálatot. Egy kis önbizalom, adj a külsődre, a szövegedre és hopp!! van nőd.
2012. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Röhej. Miért nem írsz szabadidődben novellákat?
2012. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Javítás: Azon, hogy miért is nem homoszexuálisnak születtünk,...
2012. júl. 23. 22:37
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg homokos lennél, akkor a fiúknál lenne ugyanez...
2012. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok kérdező...:(
2012. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

"Egy kis önbizalom, adj a külsődre, a szövegedre és hopp!! van nőd."


kamu.

2012. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Minden zsák megtalálja a foltját!:) Ismerkedj, ha máshol nem megy, akkor neten! Előbb utóbb összejön, csak ne görcsölj rá!
2012. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hidd el megértem a frusztrációdat. Hasonló cipőben járok...velem csak annyi a baj, hogy nem is kezdeményezek a lányoknál, mert épp úgy tudom, hogy ugyanaz a vége, mint Nálad. Elküldenek a sunyiba...így már eljutottam arra a szintre, hogy egyszerűen nem érdekelnek, pedig volt már kapcsolatom, 3 is. De amióta véget értek, nem hogy nagyobb önbizalmam lenne, hanem csökkenő. Xarok rájuk nagy ívben mostmár. Nem erőltetem 24/F
2012. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 szelesoldier ***** válasza:
20%
Ha homár lennél még kevesebb potenciális partner állna rendelkezésedre és attól mert az lennél ugyanilyen lennél és lehet azoknak sem kellenél de emellett az általános megvetéssel is szembesülnél ami a homoszexuálisokat sújtja szerintem teljesen jogosan. Szóval ne sajnáltasd magad, ha nem megy élőben itt az internet, keress ott csajt, ugyan olyan elveszettet mint te is vagy és egymáson majd kiélhetitek az összes felgyülemlett vágyatokat. HAjrá!
2012. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jajj ne már! Minden emberben van valami becsülendő. Attól,h eddig nem jött össze ,nem szabad feladni! Gondolj csak bele, sok ember van,aki csalódott már vagy,nem jött neki össze,és ha mind feladná ,lehet,h te sem találnál Rá .
2012. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!