Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Részegen tényleg azt mondjuk...

Részegen tényleg azt mondjuk (tesszük) ami (t) a szívünk mélyén van (akarunk)?

Figyelt kérdés

Vagy csak ami éppen eszünkbe jut? Ami foglalkoztatott minket, valamiért?

Vagy miért van az, hogy egy bulin minden élőlényt összekevertem a barátnőm pasijával, másztam rájuk és hangosan az ő nevét kiabáltam? Később rá is rátaláltam..

Tehát érzek valamit iránta?


2009. aug. 1. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen, de ezt csak te érezheted. :)
2009. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mindig tesszük azt részegen amit szeretnénk a szívünk mélyén,én sem akartam átesni a drótkerítésen.
2009. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem akartam a bárpultra széket pakolni és felülni rá:D Nem hiszem, legalábbis én eddig részegen semmi olyat nem csináltam, amit tényleg szerettem volna:D
2009. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én inkább mindig azt csinálom részegen, amit józanul sose tennék meg..:D És nem is szeretnék..xD

De sztem az is nagy hülyeség, amikor azt mondják, hogy részegen kell kikérdezni az embereket, mert akkor mindig az igazat mondják! Hát ez nem igaz! Velem is megpróbálták ezt eljátszani, de nem tudták belőlem kihúzni az igazságot!!

2009. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!