Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a férjem nem látja be,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem nem látja be, hogy alkoholista, és ha mondjuk, hogy megyek haza és tők részegen fekszik otthon, elvitethetem e alvonókúrára? V árom a válaszokat, Köszi.

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Mindenképpen kell az ő belegyezése, hogy kórházban akar maradni. Ha nem írja alá, már küldik is haza.Még a háziorvosi beutalót is csak ő kérheti.Tapasztalat.Az én férjem akkor került be, amikor hallucinált, és a kihívott orvost is megverte. akkor rendőrrel jött a mentő, de 2 hét múlva hazaengedték saját felelősségre:-(
2010. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, azt viszont tudom hogy hiába viszed el, mert csakis akkor tud leszokni ha ő akarja! Amint mondod ő viszont nem akarja! Ilyenkor menekülni kell. Te nem tudsz megváloztaítni egy embert és a saját életd sem vagy köteles tönkre tenni. Ha majd ő észreveszi magát akkor segíts neki, de addig te nem tehetsz semmit.
2010. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, ahogy az első is írta, én apámról tudom.

Nem vitetheteted el, csak bevonulhat, ha ő akar.Sajnos. Az apám tök részegen feküdt az utcán, kihívta vki a mentőt, elvitték, gyomormosásra, utána hazaengedték.

2010. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd el ha még el is menne az elvonora biztos hogy visza esne. A függök sosem gyógyulnak meg.
2010. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is hagyd ott, akkor majd észreveszi magát és talán elmegy.

De miért iszik??

2010. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elvitetheted. Nem tudhatod mennyi alkoholt fogyasztott, így elviszik a detokszikálóba. Láttam ilyen esetet, sajnos.
2010. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tud magáról, akkor bevitetheted a mentövel, de az sokba kerül és utána hazaengedik.

EElvonóra nem küldheted, mert egy nagykorú embert CSAK akkor lehet bármivel is kezelés alá venni, ha saját maga beleegyezik - kivéve, ha (biróságilag) gyámság alá van véve.

2010. márc. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vitetheted, az ő beleegyezése is szükséges hozzá. Sajnálom :( Dicséretes, hogy nem a válás felé, hanem a megoldás felé fordulsz :)
2010. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!