Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy álljam meg a csetelést...

Hogy álljam meg a csetelést arra az időre amíg nem szabad?

Figyelt kérdés
Változnom kell, és nem kommunikálhatok, mert elhamarkodott vagyok és megbántok mindenkit akaratlanul. Segítségeteket köszönöm
2009. aug. 1. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Azzal a legegyszerűbb, ha nem netezel, vagy jóval kevesebbet. Találj egy hobbit magadnak vagy tiltsd le a chat oldalakat a böngésződben.
2009. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvass könyvet, menj ki a szabadba, hallgass zenét, tereld el a figyelmedet a gépről, a végén megszokod, és kevésbé fog hiányozni. Menj el a barátaiddal valahová...
2009. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem érthetitek..... mozgássérült vagyok és változnom kell de a barátaim nélkül. Viszont értük. Merthogy őket bántottam meg.
2009. aug. 1. 12:44
 4/6 A kérdező kommentje:
és azért tiltom el magam hogy ne bánthassam őket még meg nem gyógyulok. Úgy szeretnék meggyógyulni és megváltozni is Úgy szeretem őket...
2009. aug. 1. 12:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Betegség alatt nem a mozgássérürtségemre gondolok. Az egy javíthatő állapot. Viszont betegesen hazudozom, mert képtelen vagyok arra hogy találkozót kérjek a barátaimtól. Innen indult ki az egész. Most meg küzdök értük a magam csendjében. és nem csetelhetek mert félek megbántom őket.
2009. aug. 1. 13:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Megoldás "egyszerű" legyél sokkal bátrabb, ne félj a barátaid véleményétől és mindenek előtt, minden enter lenyomása előtt olvasd át a szöveget amit írsz és gondold át, hogy ez jó-e. Én is mindig ezt teszem és eddig bevált.

A hobbi is jó megoldás. Én mióta japánul tanulok, animéket nézek, foglalkozok a kultúrájukkal, azóta sokkal nyitottabb, barátságosabb, kevésbé gátlásos ember lettem. Bár ez lehet azért, mert átvettem a japánok alapból barátságos/mosolygós mentalitását.

2009. aug. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!