Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egész nap eszek. Ha unatkozok,...

Egész nap eszek. Ha unatkozok, ha éhes vagyok vagy bármi van mindig a kajára gondolok és enni akarok és sokat eszek. Hogyan álljam meg hogy ne egyek?

Figyelt kérdés
ráadásul egy ideje nem sportolok. Nem találok olyan sportot amit szeretnék csinálni? Hogyan álljam meg hogy ne mindig a kaján járjon az agyam? (ésmit sportoljak:S)
2009. máj. 14. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pl.: rágózhatsz, hallgathatod a kedvenc zenéd,és sportolj

olyat amit szeretsz, de ne kényszerből.Tehát olyat sportolj amiben sikerélményed is van.

2009. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

ÉN IS VOLTAM IGY ÉS PROBÁLTAM EGÉSZSÉGES RÁGCSÁKAT ÉS ENNIVALOT BEGYÜJTENI HA MÁR EGÉSZ NAP ETTEM,IGY NEM OLYAN HIZLALO .

SPORTOLNI MEG TÖBB MINDENT KÉNE

éN NÉHA TORNÁZOM,BRINGÁZOK,USZOK,KONDIZOK ÉS A NAGY SÉTA ,KIRÁNDULÁS IS JO.

iGY NEM LESZ UNCSI AZ SEM

2009. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
én is ebbe a cipőbe jártam.mindig valami pótcselekvést végzel valami lelki problémád (általában szorongás)miatt és eddig a sportolással vezetted le de most hogy abbahagytad most a mozgás helyett evéssel pótolod ki. és szerintem kezdj el újra sportolni mert az egézszégesebb, és pl:úszhatsz lovagolhatsz , vagy jógázhatsz is.
2009. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :)
2009. máj. 15. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!