Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi okozhatja ezt a furcsa, ám...

Mi okozhatja ezt a furcsa, ám gyakori érzést? 14L

Figyelt kérdés

Néha előjön, egy-egy embernél.. eddig csak fiúknál jött főleg, de most egy lánynál is.. nem, nem vagyok leszbikus, ez gondolom csak egy érzés, de miért ilyen, miért ennyire "tipikus", miért nem egyszerű, ez valahogy "más"..


Sokszor fantáziálok hogy találkozunk, hogy milyen lenne, stb, ha pl rámír vagy like-ol valamit, az teljesen felvidít, vagy ha "magától" jön oda, stb., a közös képünk az egyik kedvencem, tipikusan elfogult vagyok vele, mindenkinek azt híresztelem hogy mennyire szeretem, a világért se látok be semmilyen rosszat vele kapcsolatban, alapvetően úgy állok hozzá hogy nem látom meg, gyakran nézem meg a képeit, stb. UGYANAKKOR élőben keveset beszélek vele, valahogy nem jön össze, vagy csak simán kevesebbet, mintha csak simán "szimpatikus lenne", vagy nem tudom, és ha mégis beszélünk, akkor nagyon furcsán érzem magam tőle, ezért egyre jobban elkezd idegesíteni a végén a személy, ám ugyanekkor ő elkezd nagyon kedvelni engem, és így fejeződik valahogy be...

most egy lánynál alakult ez ki, még a "szeretemimádom" stádiumban vagyok, de nem akarom hogy ez átváltson... de miért más ez miért nem olya mint a többiekkel akikkel szimplán jóban vagyok, jobb kapcsolatban mint velük.?


2012. szept. 20. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem szellemek
2012. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális, én is 14 évesem szerettem bele egy lányba. Szerintem élőben csak zavarba vagy.
2012. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

mintha csak én írtam volna, ugyan ez van nálam is! :)

én se mindenkinél érzek ilyet..én sem vagyok leszbikus meg nem tudnék szerelmes sem lenni egy csajba,de vhogy még is bizonyos személyeknél (lányoknál) ilyen fura érzéseket váltanak ki belőlem..most az osztály társammal lettem jóba akivel azelőtt nem annyira beszéltem, élőbe most se beszélünk sokat,de facen meg igen..érdekes szitu,de csak a suliba érzem ezt, ha külön csak ketten vagyunk akkor nem érzek semmit,de a suliba már csak ha rám mosolyog vagy mellém ül..én se tudom hová tenni ezt az érzést..

de ezt az érzést most a tánc tanáromnál is érzem fiatal csajszi pár évvel lehet idősebb nálam,viszont ő sokszor a szemembe nézz,na akkor ez az érzés felerősödik..

de tényleg én sem vagyok leszbi és nem mindenki váltja ki belőlem..



20/L

2012. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!