Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kérlek szépen aki tud segítsen...

Kérlek szépen aki tud segítsen nekem, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket,normális válaszokat ne szídjatok.Köszönöm.

Kicsi koromóta fiú akarok lenni,soha nem bírtam elviselni hogy lánynak születtem.Én fiúnak képzelem magam és úgyis nézek ki.A menésem,a geztusok...Olyan vagyok mint egy metroszexuális fiú...Gyülőlőm azt hogy lány vagyok,gyülőlőm a testemet.Utálom hogy lánynak születtem.Anyámnak már többször elmondtam de csak legyint rá,nem érdekli.Többször megkérdezték már hogy fiú vagy lány vagyok,mert nem lehet eldönteni...

Miért kellett lánynak születnem? én nem bírom magam így elviselni.Volt már hogy szétvagdaltam a testemet ez miatt!

Kérlek segítsetek!


2009. aug. 1. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Legyél az aki lenni szeretnél és soha ne foglalkozz senkivel se! Sajnos nehéz bármit is mondani erre! Te mit tudnál nekem segíteni ha én tettem volna fel a kérdést? (nem bántásból írom félre ne értsd) A lehető leg könnyebb út,hogy keresel magadnak egy lányt aki megért és mindjár boldogabb leszel mint most! Sajnos nehéz ilyen jellegű dolgokban segíteni! Remélem megtalálod majd egyszer a boldogságot! Az adott dolog mindig csak észre kell venni! Szia
2009. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2009. aug. 1. 19:49
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

Figyelj! Nem tudom, hogy hany eves vagy, de en tinikent eltem meg ezeket a gondokat.

Azota eltelt egy jo par ev, es most mar buszke vagyok, hogy no vagyuok. Igaz nem jarok szoknyaba meg mindig, de orulok, hogy szulhettem egy aranyos lanykat :))

Ha esetleg van meg kerdesed, akkor valaszolok!

32/N

2009. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez az egész helyzet odáig fajult hogy ököllel ütőttem magam a hasam alatt a méhemnél abban a reményben hogy valami bajom lesz.Vagdoztam a testemet.És gyülőlőm ezt az egész testet ami van.Nem érdekelnek a fiúk.
2009. aug. 1. 19:54
 5/14 anonim ***** válasza:

megértelek, ugyanezekkel a gondolatokkal küszködöm kiskorom óta, ha nem is ennyire radikálisan. de mit lehetne tenni? semmit. ki mondhatja meg Neked, miért születtél nőnek? senki. nincsen logikája, értelme, a vak sors csúf tréfája.

írhatnám a sablondumákat, h fogadd el magad estébé, de sajnos tudom, h ilyen egyszerűen nem megy. mondjuk az öncsonkításig még nem jutottam el, de öngyilkossági gondolataim vannak, nem tudom, összefüggésben lehet-e önmagam nem-elfogadásával, valószínűnek tűnik.

nem mondhatok mást: kitartás...

19/L

2009. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Vállald fel magad. Nem azt mondom, hogy úton, útféle mondogasd mindenkinek, de akkor öltözz úgy, viselkedj úgy, ahogy neked jó.

Ne tegyél magadban kárt. Majd ha felnőtt leszel, akkor el tudod tüntetni a melleket, esetleg még a méhedet is kipakoltathatod, ha nagyon szörnyen érzed magad "velük".

2009. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2009. aug. 1. 20:03
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak nehéz elviselni hogy minden hónapban mégjobban szembe kell néznem azzal hogy nő vagyok,ez kikészít engem...amint lehet átműtetem magam.
2009. aug. 1. 20:05
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Szia! Ha nem vagy vallásos, akkor lehet, hogy le fogsz hurrogni, de én az vagyok, úgyhogy csak a saját nézeteim alapján tudok válaszolni a kérdésedre.

Isten már azelőtt is jól ismert és szeretett téged, mielőtt egyáltalán megfogantál volna. Hidd el, jó oka volt rá, hogy nőnek teremtett téged, és nem férfinak! Lehet, hogy most még nem látod et az okot, de ha imában kéred őt, hogy segítsen neked észrevenni, akkor meghallgat, és segíteni fog. Kitartás!

2009. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó válaszoló neked is,nem vagyok vallásos mert ezen a gondomon kívül még rengeteg dolog történt ami miatt nem hiszem az istenben.

Köszi azért.

2009. aug. 1. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!