Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan merev és szégyenlös...

Olyan merev és szégyenlös vagyok a suliba. Mit tegyek? VALAKI SEGITSEN! (LENN)

Figyelt kérdés
félek mozogni meg ilyesmi,mindig azon vagyok h ki-mit gondol.. :'( rosszul érzem magam ha rám kerül a sor vaamiben,és tesin elrontok mindent mert nem merek mozogni mert h mi lessz a következö amit elfogok rontani .. :((( olyan rossz ez, nem tudom mit tegyek! valaki segitsen KERLEK! :(
2011. jan. 21. 23:05
 1/4 haggyámán ***** válasza:
100%

Na aggódj, nem csak te szoktál hibázni. Mindenki szokott, csak ők nem idegeskednek rajta, hogy most ez vagy az fog történni. Ha idegeskedsz rajta, az meg is látszódik.


Amúgy, csak hogy felvidítsalak, gyakorlatilag már a közelségem elég ahhoz, hogy elrontsak dolgokat. Többek közt: ablak, ajtó, busz, nagyjából 10 tucat toll. Legújabban már a magándolgaim is rontanak el más dolgokat. Laptopom sikeresen kiégetett egy mp3-at.

Gyakorlatilag még térképpel se szabad egyedül elengedni engem sehova, mindenképpen eltévedek. Még akkor is szokott sikerülni, ha van velem valaki, aki tökéletesen ismeri a terepet. //Csodálatos adottságaim :)


Amúgy ha csinálsz valami hülyeséget, vicceld el. Mond, hogy ezt direkt így akartad vagy valami hasonlót. Én általában ezt szoktam mondani.


Tesivel kapcsolatban pedig csak annyit, hogy szimpla futás közben ment ki a bokám, ezt meg úgy se tudod überelni, szóval ne aggódj! :)

2011. jan. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg azért hívnak meg, hogy jól érezzétek magatokat és csinálj valamit. A buliba elvileg akkor rontasz el valamit, ha nem csinálsz semmit. Úgyhogy nincs veszteni valód. :D


Üdv.

2011. jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:*(
2011. jan. 22. 17:52
 4/4 anonim válasza:
Gátlásos vagy, meg valószínűleg szorongsz. Lelki eredetű, lehet simán a kamaszkortól, többnyire ez az oka, meg még sok mindentől. A legjobb megoldás a sport, ill. keress olyan hobbit, amiben sikeres lehetsz és érdekel. Nem tudom hány éves vagy, ha gondolod egyszerűen kérheted pszichológus tanácsát is. ( nem gáz és nem a hülyék járnak oda) Próbáld meg orvosolni, mert vagy már most szekálnak a többiek, vagy ha nem akkor késöbb fognak. Sajnos, a világ ilyen, és akit lehet megtalálják fiatalkorban főleg.
2011. febr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!