Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy ne zavarjon az, ha nem...

Hogy ne zavarjon az, ha nem jól jövök ki az emberekkel?

Figyelt kérdés

hogy ne zavarjon az, hogy alig akarnak barátkozni vele?


csak mert állandóan baj van az emésztésemmel, gyomrommal, már 1 hete nem ettem normálisan


19f



2012. szept. 23. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehezen emészted meg a dolgot, ugye...

Először is,Te magad mit gondolsz, miért nem akar veled senki barátkozni?

2012. szept. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

van egy személy aki jó barátom


de a többi nem, hogy miért?

mert nem vagyok eléggé izgalmas ember nekik(nekem meg ők), nem sztorizok velük egész nap, nem járok partyzni


van olyan ember akit ez nem zavarna és úgy élne magányosan, hogy jól érzi magát

2012. szept. 24. 12:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegyik embernek forog az élete a partyk körül. Meg mit értesz a storyzgatás alatt?

Olyan emberekkel kéne próbálnod ismerkedni akik, hozzád hasonlóak. Ha nem bírod a partyzgatós embereket akkor ne velük. Biztos van egy adott érdeklődési köröd, mondjuk kereshetnél először olyan embereket akiknek hasonló az érdeklődési körük.

2012. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

persze hogy van, a barátommal tökre jól elhülyülgetünk azokról a dolgokról- elég hasonló az érdeklődési körünk-


a suliba nem sok olyan van, a gond csak ez ,és elég sok órát töltök ott évközbe, túl sokat ahhoz hogy szarul érezzem magam, de nem tudom mit tehetnék


akkor volt a legjobb mikor partyzgattam(és beálltam a sorba) most meg visszataláltam magamhoz, és magányos lettem

2012. szept. 24. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az iskolában lévő embereket nem lehet megválogatni. Bár lehet ott is találnál magadhoz való embert, de próbálj meg ne annyira elzárkózni ott az emberektől. Nem kell beolvadnod a tömegbe, de nem lehet túlzottan elkülönülni sem. Nem kell velük partyzni járnod délutánonként, csak valamennyire alkalmazkodnod a környezethez. Beszélgetsz ott az emberekkel, meg megpróbálod jól érezni velük magad amennyire lehet, aztán kimész az iskolakapun és minden megy tovább. Csak annyira elég jóba lenned ott az emberekkel, hogy tudjatok beszélni mondjuk valami semleges témáról, aztán hamar eltelik az idő, és már mehetsz is ki az épületből.
2012. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nehezen emészted meg a dolgot, ugye... "

ezen jót mosolyogtam


szerintem ez valahol természetes, ha nem állsz be a sorba. meglehet midnig is zavarni fog. én nem tudtam igazán kezdeni ezzel semmit, valahogy sosem találtam olyan embereket, akik hozzám hasonlóak lettek volna. ekkor jöttem rá, hogy nincs ilyen, és ezt vagy elfogadom, vagy ezen rágódok örökké.

2012. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!