Mi van az emberekkel?

Figyelt kérdés

Akármihez akarok kezdeni, nem hogy örülnének neki az emberek vagy segítenének, hanem próbálnak visszahúzni. Akármilyen ötletem van, csináljunk valamit ami értéket produkál, aminek van látszata is, lehurrogják meg "nincs kedvem" és hasonlók. Szerte mindenhol amerre járok, akikkel beszélek.

Mi a f*sz van ezekkel? Mindenkinek jó az a semmi amit életnek hív? Kiakaszt hogy senki nem akar csinálni semmit.

Ha én kitalálok valamit, jelentkeznek rá hogy megcsinálják, de ők...mire használják az agyukat, sosem találnak ki semmi újdonságot. És csodálkoznak ha lenézem az emberek többségét.


2012. szept. 9. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
mert a legtöbb ember egoista. nem a te motivációdat és érdekeid nézik, hanem a sajátjukat.
2012. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

akkor csináld egyedül ne engedd hogy ezek az emberek lehúzzanak,

ha pl fal mászásra akarsz menni ott úgy is találkozol hasonló érdeklődésű emberekkel

2012. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a kisebbik gond, hogy ne érdekli őket ami engem. Az igazi gond az hogy nem érdekli őket semmi. Elmennek dolgozni, hazamennek család vagy kocsma...dióhéjban ennyi az érdeklődés. Miért nem akarnak valami maradandót alkotni?
2012. szept. 10. 15:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Magyarország, én így szeretlek! Amúgy valószínűleg a rengeteg gond, probléma miatt nincs kedvük, és energiájuk.

Válts barátokat! Vannak mindenüt bavállalós, bulizós bandák! ÉS itt most nem azt mondom, hogy llj be skinheadnek.

2012. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez tényleg magyar mentalitás, igaz más országokban is van ilyen, de nem ennyi. itt nem érdekli semmi az embereket, birkák.

miket szeretsz csinálni, merre laksz?

2012. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elég sok dolgot. Sportolok, tanulok, programozok, olvasok, számítógéppel bármit, de sok dolog érdekel. Művészetek, titkosírás, marketing, grafika...lefoglalom magam...

egyébként debrecentől nem messze.

2012. szept. 13. 20:04
 7/7 anonim ***** válasza:
próbálkozz közösségi oldalakon, debrecen annyira nem reménytelen város. ha nagyobb távokat is utaznál, nyíregyháza, miskolc is jó városok hasonló, érdekes emberek megtalálására. úgy vettem észre, az ilyenek nem járnak szórakozni, tehát gyakorlatilag csak netről lehet velük kapcsolatba lépni.
2012. szept. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!