Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi legyek ha felnövök?

Mi legyek ha felnövök?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom mi legyek... eddig ügyvéd akartam lenni de rájöttem h ahhoz sokat kell tanulnom :S

Szóval angolból nagyon jó vok, a kézügyességem is jó, jó vagyok még nyelvtanból, irodalomból, bioszból, töriből is

az informatikához is konyítok, szeretem is nagyon az elektronikus cuccokat :D (de ezzel nem szeretnék foglalkozni)

tesiből, fizikából, matekból, kémiából béna vok...

és hát föci... az köztes :D

ezek alapján vki vmit :D?

14/L



2012. szept. 23. 20:36
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
ja és non szeretem a filmeket, szeretem nézni a filmek rendezéséről a felvételeket, és ez is non érdekel a filmes szakma :) (pl: színész, rendező, statiszta...)
2012. szept. 23. 20:38
 2/28 anonim ***** válasza:

Felnőtt...

Egyébként te tudod, hogy mi érdekel, hiába írnám, hogy legyél bármi, ha az nem érdekel. Legyen a munkád a hobbid.

16/L

2012. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
csak javaslatokat, ötleteket várok, hátha van vmi amit mondotok és tetszik :)
2012. szept. 23. 20:44
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

"eddig ügyvéd akartam lenni de rájöttem h ahhoz sokat kell tanulnom :S"


Akkor legyél sztriptíztáncos, b+.

2012. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ráérsz még ezzel foglalkozni, tanulj addig, ameddig tudsz, aztán majd alakul az egész, addigra már te is tudni fogod, hogy mi akarsz lenni.
2012. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

2. nem is rossz :D

egyik tanárom mondta h az egyik bnője is tanár volt, nem élt meg belőle, elment sztriptíztáncosnak és felszedte magát :D

2012. szept. 23. 20:50
 7/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ráérsz még ezzel foglalkozni, tanulj addig, ameddig tudsz, aztán majd alakul az egész, addigra már te is tudni fogod, hogy mi akarsz lenni.
2012. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy 2-szer küldtem el
2012. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én gyümölcs leszek a jogobellában. Lehetnénk kollégák.
2012. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

utolsó :D

mikor kérdezték suliban mi akarok lenni, mindig azt mondtam gyümölcs a jogobellában :D :P

de már rájöttem h az nem fizet jól ;)

2012. szept. 23. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!