Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek ha felnövök? 11/L...

Mi legyek ha felnövök? 11/L vagyok, majdnem kitűnő.

Figyelt kérdés

Ötödikes vagyok.Matekot meg a tesit leszámítva (mindakettő négyes) ötös vagyok.Amiből nagyon nagyon jó vagyok:angol, töri, irodalom, nyelvtan, informatika.

Szeretek írni, szeretem az állatokat, és már sokat gondolkoztam rajta mi legyek.Idegenvezető, állatorvos, újságíró, ilyesmi.

Ha tudtok valami olyan szakmát, ami illene hozzám, akkor írjatok.


2012. febr. 24. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az oktatási törvényeket egyik hónapról a másikra változtatják. 3 év alatt iszonyatosan sokat változni minden, és ki tudja mi lesz 7 év múlva amikor felsőoktatásba mész...

felesleges ilyenen gondolkoznod még.

2012. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
El sem tudod képzelni, mennyit fogsz még változni a következő években, mennyi új érdeklődési köröd lesz. Úgy van ez a rendszer kitalálva, hogy még jó sokáig gondolkodhassál rajta, főleg, ha gimnáziumba mész. Van időd, tényleg. Ennyiből senki nem mondhatja meg, mi illik hozzád, amiben örömödet is leled és jó is vagy.
2012. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem ezzel ráérsz még 7.-es korodban gondolkodni :), a lényeg, hogy tanulj jól, hogy ne legyen később problémád, én most fogok érettségizni

én anno a központimat nagyon elszúrtam, nem foglalkoztam vele, pedig jó tanuló voltam, most persze más a helyzet :D, de a lényeg, hogy ráérsz még ezzel törődni, de 7.-ben már kezd el nézelődni, hogy mi érdekel, melyik iskola tetszik, hidd el, sokat fog segíteni :)

2012. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a sok rendes választ.Csak már mindenki eldöntötte, hogy gimibe vagy szakközépbe fog járni, és hogy milyen szakmát fog választani.
2012. febr. 25. 10:25
 5/11 anonim ***** válasza:
csak gimnázium, utána bármely egyetemre vagy főiskolára felvesznek, de egyik diplomával sem tudsz elhelyezkedni.
2012. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ez nem igaz, nagy hülyeség, szakközép után is tudsz menni bárhova, ha elég ügyes vagy
2012. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó jól mondja!
2012. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szakközép + szakma, utána egyetem és ha az nem is úgy sül el mint ahogy tervezted akkor se csak egy szimpla érettségivel állsz.

Nem egy 4,5 fölötti átlagú ismerősöm volt aki kihullott vagy kiábrándult a felsőoktatásból. Ők a boldogulásukat a szakközép mellett/után megszerzett (korszerű) szakmájuknak köszönhetik.

2012. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, félek, hogy nem kerülök be egyetemre majd gimi után.Szakközép tényleg jó lenne.
2012. júl. 30. 20:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, valahová bekerülsz, a felvételi követelmények egyre kisebbek. Bejutni gyerekjáték.

Elvégezni nem biztos.

2012. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!