Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi mindenről kellett lemondano...

Mi mindenről kellett lemondanod eddig az életben?

Figyelt kérdés

Gondolok itt most mindenre. Kezdve attól, hogy nem vehetted meg azt a pár cipőt az üzletben, ami tetszett, mert nem volt a méretedben, egészen odáig, hogy nem kaphattad meg álmaid állását.

Egyszóval, bárki írhat bámit, ami témával kapcsolatos.

Lécci, kort és nemet is.

Előre is köszönöm mindenkinek!



2012. szept. 25. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A jövőmről.

Orvosira akartam menni, de családi okok miatt ez már nem lehetséges... Így az érettségi után nem tanulok tovább :(

18L

2012. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A jövőmről.

Orvosira jártam, de munka miatt átkerültem költségesre...

Így most nem tanulok.


DE.

Most külföldön dolgozom. 1 év van az itteni kezdésig, a hetekben adom be a jelentkezésemet itteni egyetemekre.

És addig dolgozom. Aztán azon is gondolkodtam hogy otthon vállalkozást alapítok ebből a pénzből, de az is lehet hogy inkább itt...


Felsorolni pedig nem tudom hogy mi mindenről kellett életem során lemondani. Inkább csak leírtam a legfontosabbat.


21/L

2012. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetemről. (szintén orvosi, szintén anyagi okok)

Házasság (megcsalt, elváltunk)

Gyerek (elment a hetedik héten)

CSalád (szüleimmel való problémám megoldása a távolság)

Munkahely (amíg nincs meg a végzettségem nem dolgozhatok abban, amit szeretek)

Ételek (fogyáshoz,egészséges életmódhoz megkötések kellenek)


és még sorolhatnám. De mindig kihozom az adott helyzetből a maximumot, és boldog vagyok! Minden nap! Mert ami rajtam múlik, megteszem azért, hogy jobb legyen!


L29

2012. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

17/F

Nos...egy lány, aki hát maximum havernak akar, de inkább az se nagyon szerintem :'(

más nincs igazából, de ez is túl sok, mert nem csak egy kis futó érzelmi hullám xD 17 évesen, na mindegy :D

2012. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!