Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha tehetnéd, mindenről vélemén...

Ha tehetnéd, mindenről véleményt alkotnál?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kiváncsi hogy te harcolnál az igazságért még akkor is ha földönfutó válna belőled?

Nem adnád fel akkor se ha mindenki ellened fordulna,de te tudod hogy neked igazad van,csak nem mernek kiállni melletted az embertársaid?


2008. márc. 22. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hááát... nem. Valószínűleg.

Szerintem először mérlegelnék. Ez attól is függ, hogy milyen súlyú az az igazság. Ha olyan, amiért érdemes harcolni, mert ezzel akár magamnak, akár másnak jobbá tehetem az életét, akkor lehet, hogy belevágnék. De csak azért, hogy bebizonyítsam, hogy nekem van igazam, azért semmiképp. Mit ér az "igazam", ha közben minden fontos dolgot elveszítek?

2008. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
NEm, nem állnék ki az igazam mellett a végtelenségig...az a tipus avgyok, aki előbb utóbb ráhagyom a véleményemet másra "okos enged, a hülyék uralkodnak" alapon...Ha a barátomat elvesziteném, mert a véleményemet mondanám, biztosan hallgatnék inkább...
2008. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg milyen igazsag:P Vannak nagy igazsagok amik mellett ki kell allni, ha ember vagy es megvan a sajat velemnyed valamirol. Vegulis ezert harcoltak az emberek, a tudosok mindenki a sajat igazsagat probalta bizonyitani.

Ha pedig kis aprosag, nem akkora gond. de egy nagy igazsagert igen harcolnek!

2008. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiről csak tudnék.igen
2008. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van véleményem és alkotok is. Nekem az a lényeg, hogy én tudom az igazságot. (Vagyis inkább az igazságkeresés, újraértékelés ilyenek...) Valószínüleg nem harcolnék, mert nem vagyok olyan, de nem hazudtolnám meg magam soha, az biztos. Remélem az igazságérzetem mindig megmarad.

Valamiért azért érdemes harcolni

2008. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, mint mindenki más is alkot véleményt, csak valaki lapít, nem meri elmondani, én meg elmondom akkor is, ha nem tetszik.

Próbálok a valóságban élni.

2013. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!