Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet valaki az élet valamely...

Lehet valaki az élet valamely területén nagyképű máshol meg borzasztóan szerény, önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés
ez mitől lehet?

2012. szept. 27. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a nagyképűségével csak próbálja palástolni azt, amiben nem olyan jó, ilyesmi, és mivel amiben jó, és dicsérik, nem tudja hogy kezelni, ezért zavarba jön, szerénykedik, mert képtelen jól reagálni. A nagyképűség amúgy nem feltétlenül olyan szörnyű dolog, és néha igazán... Nevettető lehet :)
2012. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
online játékosok 80%a ilyen
2012. szept. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen!Ahol nem kell elővenni a tudását,ott nagyképű,de ha bizonyítani kellene az élet bármilyen tapasztalatán ott meg elbújik!
2012. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Lehet, egy sikeres mérnök nagy önbizalommal csinálja a munkáját, a néptáncos csoportban viszont zavarban van, és csetlik-botlik a színpadon. Vagy képzeljünk el egy sikeres sportolót, aki nem mer elmenni nyelvvizsgázni.
2012. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ilyen vagyok. Néha beképzelem magamnak, hogy én vagyok a legokosabb és legérzékenyebb, legjobb lelkű ember a világon, a családomat és az osztálytársaimat, mind planktonnak tartom a saját értelmi- és érzelmi intelligenciámhoz képest. Máskülönben viszont csúfnak, bénának, határozatlannak, és egy nagy nullának érzem magam.

Maximalista vagyok, de mindennek úgy vágok neki, hogy úgysem sikerül. Ha tényleg nem sikerül, vagy nem maximálásan, akkor az önbizalmam a béka segge alatt lesz, és jön az önostorozás, ha sikerül, akkor viszont hajlamos vagyok elszállni.

2012. szept. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!