Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit csinálnátok ha életetek...

Ti mit csinálnátok ha életetekből csak egy hét lenne vissza?

Figyelt kérdés

2012. szept. 20. 13:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én szerintem valószínûleg ugyanazt mint eddig. Csak boldogabbnak mutatnám magamat. Mindenkivel kedves lennék. Keresnék egy barátot akit megkérnék, hogy csókoljon meg, higyen még sohasem csókolóztam. Az utolsó napon mondanám el a többieknek, hogy ez az utolsó napom hátra. (:
2012. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
"Keresnék egy barátot akit megkérnék, hogy csókoljon meg"a válaszodból ítélve lány vagy még talán általános iskolás szerinted egy hét alatt tudnál találni?mások évekig keresgélnek míg rátalálnak egymásra vagy találsz egy nem komolyat annak meg mi értelme lenne,meg hogy fojtatnád ugyan úgy az életedet nem tudom hogy tanulsz e vagy dolgozol de én a helyedbe biztos elmennék szórakozni mert a tanulás meg a dolgozás csak robotolás jó van tudom sokak szeretik amit csinálnak de ez akkor se ugyanaz.....
2012. szept. 20. 16:10
 3/30 anonim ***** válasza:
Amennyire lehet igyekeznék a teremtővel még jobban megerősíteni a kapcsolatomat, és elrendeznék mindent, a családommal kapcsolatban, mindent megbeszélnék velük, és a szeretteimmel is igyekeznék beszélgetni, és elmondani amit eddig nem tudtam.:(
2012. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%
Kinyírnám magam.
2012. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
# 4 Lenne merszed hozzá?
2012. szept. 20. 16:58
 6/30 anonim ***** válasza:
Mondani más, mint csinálni, szóval nem vagyok biztos benne, de nem akarnék pl úgy leépülni, mint szegény Knézy.
2012. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Na erre voltam kíváncsi, mert megin más egy betegség és pl a világvége, ez esetbe igazad van mert ha már olyan fájdalmaid vannak az akkor már nem élet csak szenvedés.....
2012. szept. 20. 18:05
 8/30 anonim ***** válasza:
Egy hét pont elég arra, hogy csináljak valami igazán nagyot. Arról fogalmam sincs, hogy egész pontosan mit csinálnék, de az biztos, hogy még a halálom után is hetekig minden hír rólam szólna, bár az nekem már mindegy lenne.
2012. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Payback time.Mindenki aki köcsög volt,a hírekben szerepelne "áldozat" címszó alatt.
2012. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Hát igen ezt hívják terrorizmusnak ha esetleg egyre gondolunk hogy mit csinálnál,vagy rablásnak,mert ha nem valami rosszat csinálnál akkor nem tudod fel hívni az emberek figyelmét vagy esetleg még hülyét csinálsz magadból valami perverz mutatvánnyal....
2012. szept. 20. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!