Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék magabiztos,...

Csokoládétündér kérdése:

Hogyan lehetnék magabiztos, és hogyan lehetne jóval több önbizalmam?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje önbizalomhiánnyal küszködök ami nagyon zavar és nagyon szeretnék magabiztos lenni,de nem tudom hogy mit tehetnék ezért.Nem érzem magam jól a bőrömben pedig boldog párkapcsolatban élek és a párom úgy szeret ahogy vagyok,ennek ellenére mégis kisebbségi érzésem van folyamatosan.S.O.S segítséget kérnék!
2012. szept. 28. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nőiesebben kinézni! Ruha, haj, smink! :)

Áll ki magadért, ne nagyon befolyásoljon a többiek véleménye.

2012. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hangzik, de annyi az egész, hogy bízz magadban. Ne tedd a lécet túl magasra, elégedj meg a jóval, vedd észre, amikor jól teljesítesz és valamilyen formán dicsérd is meg magad (pl ajándékozd meg magad stb.).
2012. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. szept. 28. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:

hát figyelj, ha párkapcsolatban élsz, akkor mi a baj?

ha lenne bármi esélyem egy párkapcsolatra mindent leszarnék, tehát bár én ellenzem a szerelmet épp ezért, mert annyira kilátástalan volt mindig is a helyzetem, hogy elment a kedvem az egész ilyesmitől :(

szóval nem hiszem, hogy valaha ''normál'' állapotba kerülök, és még így is csak 17 éves vagyok, de semmi önbizalommal, meg a rengeted félelemmel

ha esetleg a külsőd a gond, az tényleg nem baj, mert ott a párod, akinek megfelelsz, szóval szerintem nincs is itt olyan nagy baj :)

2012. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. okt. 10. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!