Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit fognak szólni, hogy...

Mit fognak szólni, hogy befestettem a hajam?!

Figyelt kérdés

Az osztályban inkább a "lúzer" kategóriába vagyok sorolva. Persze nem olyan éles a határ a "menők" meg a "lúzerek" között, van pár "menő" barátom, de alapvetően nem vagyok meghívva bulikba, stb-be, néha gúnyolódnak rajtam, meg ilyenek. Hetedik osztály óta együtt vagyok velük, és érettségiig velük leszek, de hetedik óta rengeteget változtam. Már nem az a kis visszahúzódó izé vagyok, úgy érzem, rátaláltam saját magamra, és ezt bebizonyítandó, égi vágyamat teljesítve befestettettem a hajam barnáról szőkésre (nem az egész hidrogénszőke, de sok benne a melírszál). Nem mertem eddig megmutatni az "új Henit" ,de hát most a hajam egész más lett. Gúnyolódni fognak? Ha megkérdezik, miért tettem, mit mondjak, miért? Köszi!

Heni, 16



2012. szept. 28. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha rákérdeznek, feleld, hogy "ehhez volt kedvem", aztán húzd ki magad, és sétálj tovább. Biztosan lesznek, akik piszkálódni fognak, de idővel hozzászoknak majd az új színhez. A lényeg, hogy addig vállald önmagad, és semmiképpen se hunyászkodj meg, ne fesd vissza a hajad csak azért, mert piszkálódnak. Egyébként meg, ha jól áll neked az új szín, szerintem csomóan megdicsérik majd :)
2012. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!