Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék az életemmel?

Mit tehetnék az életemmel?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon rossz hangulatom van minden nap.Nincs kedvem semmihez furcsán hangzik de az élethez és halálhoz sincs kedvem a géphez,mozogni,lustálkodni filmetnézni akármi jut eszembe minden sz@r :/
2012. szept. 29. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hallgass zenét az mindig segít :)
2012. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majdnem mindig.
2012. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Keress kalandokat! Élvezd az életet! Nekem is volt olyan időszakom mikor semmihez nem volt kedvem, és mindenkit utáltam maga körül, de nyugi! Egy idő után te is rájössz, hogy ez így nem mehet tovább. Kezdj el valamit sportolni!
2012. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
okés majd megpróbálok valamit. és köszi a válaszokat.
2012. szept. 29. 16:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Célok kellenek, kicsik és nagyok is, rövid és hosszú távúak is. Anélkül meg lehet dögleni az unalomban.
2012. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi elmúlik, ilyen velem is elő szokott fordulni, van hogy napokon át. De úgysem bír az ember végtelen hosszan unatkozni, majd egyszer csak azt veszed észre, hogy feltaláltad magad.
2012. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon optimista életbarát ember vagyok, de a sok barom körülöttem nekem is elveszi a kedvem mindentől. Keress egy hozzád illő barátot és jobban fog menni a sorod. Nekem is jól ment amíg volt igazi barátom.
2012. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
keress magadnak egy ribancot
2012. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!