Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én látom úgy, hogy a mai...

Csak én látom úgy, hogy a mai lányok (20-30-as korosztály) beképzeltek, pletykásak, mindent és mindenkit megkritizálnak maguk körül, nagyok az elvárásaik mindennel, és mindenkivel szemben, ugyanakkor semmi önkritikájuk nincs?

Figyelt kérdés

#lány #egoista lányok #mai fiatal lányok
2012. szept. 30. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egész biztos van önkritikájuk, csak ezt elnyomja az önámításuk, ami abból adódik, hogy komolyan veszik, ha valaki, az esetek többségében ok nélkül megdicséri őket, tehát önbizalom a semmire.

Ha valaki valakit megdicsér, az általában nem azért van, mert a dicséret mondanivalójának igazságtartalma lenne.

Az előbbi tulajdonságok és viselkedési formák épp a hamis önbizalom megingathatóságából adódnak. 19/f

2012. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van benne valami...De szerintem ez nem csak a nőkre,és nem csak az általad leírt korosztályra érvényes.Rengeteg ember ilyen manapság.Mindenki csak az figyeli,hogy körülötte ki,mit csinál rosszul,és persze magában semmi rosszat nem vesz észre.Hogy is van az a régi mondás?Más szemében a szálkát is, míg a sajátunkban a gerendát sem vesszük észre!És egyet értek az első válaszolóval is.A matektanáromnak van erre egy mondása:"Az indokolatlan szidásnál csak egy rosszabb van;az indokolatlan dícséret."Szerintem igaza van.
2012. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

ritka értelmes válaszok. az alábbi kommentemben a "nő" szó alatt nyugodtan gondoljatok 20-30 éves kislányokra


abban egyetértek, hogy manapság a nőkre jellemzőbb ez, talán erre a korosztályra jellemzőbb is, nem tudom. de bizonyára még mindig valamilyen társadalmi lázadásban élnek, vagy önképzavarban. de az is igaz, hogy nem csak rájuk jellemző


persze valahol természetes is, hogy a nők butábbak, mert genetikai és társadalmi körülményeik erre viszik rá őket, egy férfinak általában sokkal több dologért kell megküzdenie, senki nem segít neki, és sokszor elismerést sem kap. és talán így jobb is.


visszautalva az előző válaszolókra: pontosan az teszi őket butává hogy semmi kihívás nincs az életükben. persze arra nem jönnek rá, hogy minden kedvesség, dicséret többnyire 1 okból találja célba őket, és ezekre a hamis állításokra alapozzák a személyiségük képzelt értékét (holott valójában csak bizonyos testrészeik az egyetlen értékük, aki tudja, ki is használja, vagy ez a "szakmája").

én elkövettem azt a hibát, hogy megpróbáltam felnyitni a szemüket, és persze csak acsarkodás lett belőle. de legújabban már akkor is acsarkodás lesz, ha nem értesz egyet bármiben egy nővel, vagy egyszerűen felteszel akár itt egy kérdést(a fenti már durván provokatívnak számítana egy szex témakörben, persze ide nem látogatnak az "intellektuális hölgyek").

végül oda jutottam, hogy szerintem nőkkel nem érdemes beszélgetni. a nő 2-3 dologra van teremtve. az első a szex, a második a szülés, a harmadik a házimunka (már ha képes rá). tisztelet a kivételnek, ha létezik...

persze önmaga szemében mindegyik kivétel és végtelenül különleges, sziporkázó, intelligens lélek... :)

2012. okt. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"a nők butábbak, mert genetikai és társadalmi körülményeik erre viszik rá őket"????


lol

2012. okt. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
lehet próbálkozni összetett mondatokkal is
2012. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem jutottam szóhoz, nem gondoltam volna, hogy egyes hímnemű ennyire el vannak szállva maguktól.

akkora baromság amit írtál... szent ég!

a nők hosszú ideig el voltak nyomva, nem járhattak iskolába és most tudod mi van? a felsőoktatásban sokkal több nő tanul, mint férfi. ki vannak éhezve a tudásra.


a kijelentésed olyan, mintha én azt mondanám, hogy a férfiak képtelenek a magasabb szintű gondolkodásra, mivel nekik a földművelés, vagy más fizikai munka való....

2012. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
amit persze nem gondolok. csak egy hasonlat, hogy amit mondtál az milyen abszurd. :/
2012. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"nem jutottam szóhoz, nem gondoltam volna, hogy egyes hímnemű ennyire el vannak szállva maguktól. "


pont az önkritika hiányáról beszélgetünk...

lehet magyarázni a statisztikai adatoknak, kísérleteknek, meg a géneknek hogy el vagytok szállva magatoktól, de azokat nem fogja érdekelni, a tény tény marad.

ráadásul ha már itt tartunk, nekem VAN önkritikám, az más kérdés hogy a legtöbb nő még sokszor ennek a szintnek a felét sem üti meg. a legtöbb férfinak pont ezért nem igénye egy nő lelki társasága, mert nem azon a szinten van hogy érdemes legyen foglalkozni vele.


"a nők hosszú ideig el voltak nyomva, nem járhattak iskolába és most tudod mi van? a felsőoktatásban sokkal több nő tanul, mint férfi. ki vannak éhezve a tudásra. "


jaj haggyál már ezzel a feminista kábítással. már rég nincs semmilyen elnyomás, attól meg nem lesznek értelmesebbek hogy iskolába járnak. ráadásul ez is csak félreszöveg, semmi köze a kérdéshez vagy a válaszomhoz. sőt, ha ezt érvnek akartad használni akkor pont az én állításomat támasztottad volna alá de nem erre gondoltam.


továbbá a legtöbb nő nem is fogja bevallani hogy szereti a buta ribi szerepet játszani. inkább azzal van itt a baj, hogy nem akarod elfogadni a dolgokat, ezért kell a mellészövegelés. ironikus módon pont most támasztod alá a kérdés elméletét.

itt a probléma: a legtöbb nő önmagával sem őszinte. inkább keres 100 kifogást, minthogy elismerje az igazságot, ahhoz túl hiú. és akkor jön a "férfi önteltség" szöveg...

2012. okt. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

utolsó,


nagyon el vagy borulva, ember!

2012. okt. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

ha valamivel nem értesz egyet, próbáld cáfolni, ezzel a véleménnyel nem lehet semmit se kezdeni.


ha arra célzol, akkor igen, nem vagyok beleábrándulva a nőkbe, szerintem ha valaki kicsit igényesebb az átlagnál, akkor kinő abból a szerepből, hogy benyaljon minden libának, akinél van esély a szexre. ha meg csak dugni akarod őket, akkor hazudni kell nekik szépeket és kínozni őket.

2012. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!