Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 14 éves lány vagyok, járok...

14 éves lány vagyok, járok bulizni, buliba smárolok fiúkkal, vezetem egy papiron, hogy eddig kikkel smároltam, nagyok a melleim, ezért kiteszem amim van, és akkor most ribanc vagyok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
nem ez tök átlagos mostanában
2012. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Hát szerintem ja xD

A ribancokat pont így jellemzik.

De ne aggódj, a csajok 60%-a ezt csinálja. Viszont egy kicsit fura, hogy vezeted papíron, kikkle smároltál.

2012. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
azért vezetem,hogy ne felejtsem el.xd
2012. ápr. 22. 20:15
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
na még pár év és beszopod majd magad egy jó állásra, addig ugyis gyakorolsz még rendesen ahogy látom
2012. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
már vártam,hogy valaki igy beszóljon. xD
2012. ápr. 22. 20:34
 6/19 Thone válasza:
92%

Én ütnélek. Zenére.

Nem vagy ribanc, átlagos lány vagy. Egy átlagos sráccal leszel majd együtt, akivel rendre csalhatjátok egymást. Mosolyogj, a te döntésed volt. Mutatom: :)

2012. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
IGEN. Tényleg.
2012. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Igazából ezek tök átlagos dolgok manapság, de az, hogy büszke is vagy rá, szánalmas : )
2012. ápr. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%

A kérdező további kérdései...


– 2 év múlva: "16 éves lány vagyok, járok bulizni, felszedek srácokat, le is fekszem velük, jegyzem egy papíron, hogy eddig kiket tudtam ágyba csábítani... most akkor ribanc vagyok?"


– 5 év múlva: "Miért hagy el minden pasi? Folyton megcsalnak, pedig én hűséges vagyok aránylag... jó, néha félrelépek, de ettől még nem kéne csak úgy dobniuk. Mi lehet velem a baj?"


– 10 év múlva: "SOS!!! Egy HIV-tesztem pozitív lett! :SSS Ugye ez lehet csak véletlen?!! Ugye lehet, hogy a második szűrés negatív lesz?!!"


– 20 év múlva: "Tud valaki egy jó hospice-házat a fővárosban?"


. . .


Válaszd a másik utat. Jóindulatú tanácsom, hogy ahelyett, hogy mintegy azzal vágnál fel, hogy hány pasit tudsz felszedni, vedd észre, hogy ez nem igazi dicsőség. Próbálj más területeken sikereket elérni. És párkapcsolat tekintetében pedig próbáld megtalálni azt, aki (majd) tartósan ki tudja elégíteni a vágyaidat, és akit szeretsz is annyira, hogy nem csalnád meg.


Hidd el, az életednek sosem lesz stabil alapja, ha a "pasifaló" attitűdöt viszed tovább.


És bármennyire sem szeretek durva lenni, de igen, ez valóban a ribancok definíciója amit fent írtál (legalábbis sokak olvasatában). De megváltozhatsz, és lehetsz tisztességes lány, illetve nő. És hidd el, hosszútávon megéri.

2012. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
82%
előző ez nagyon tetszik ment a zöld kéz!!!
2012. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!