Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csinál/mond az ember...

Miért csinál/mond az ember részegen olyan dolgokat?

Figyelt kérdés
Mert ugye akkor őszintébbek az emberek, de miért? Meg aki "partidohányos" az miért csak részegen szív? Vagy vannak ezek a szokásos részeg viselkedések, végülis kinek mi - de miért pont az?
2012. szept. 30. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert az alkohol az idegrendszer ezen részére hat (gondolom). :D

Talán részegen egy kicsit előjön az ember másik énje, én például alapból vidám ember vagyok, de ha iszok és közben valami bánt, képes vagyok depresszióba esni. Érdekes, de valamilyen módon ez segít a problémáim feldolgozásában is.

A partidohányosok meg azért gyújtanak rá akkor, mert a pohár mellett jól áll a kézben egy cigi, vagy mert társaságösszekovácsoló együtt dohányozni.

2012. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!