Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent ha ilyet álmodok?

Mit jelent ha ilyet álmodok?

Figyelt kérdés

Két hete azt álmodom, hogy aranyos kis állatok, elkapnak engem, és elvisznek egy rajzfilmvárosba.

Nagy nehezen megszökök, meg minden. De ekkor elkezdenek üldözni. Minden álmomba más: egyszer egy Harley Davidsonon süvító koalamaci, máskor egy kis panda ami egy helikopteren üldöz.

Miután kellő brutalitással kinyirom őket, utánna rárontok nem hagyok szemtanúkat. Egyszer egy egész nyuszi családot nyirtam ki kegyetlen brutalitással.

És az álmaimba az állatkák emberi tulajdonságokkal rendelkeznek.

Mit jelenthet ez az álom?


2009. aug. 4. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy sokat nézel South Parkot, és olyan REM fázisban voltál, ahonnan meg tudtad jegyezni ezt az álmot.
2009. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szertintem benned lévő két ellentétre utalhat. Bolyhos cuki állatkák vs. elrablás, gyilkolás...? Nem vagyok álomfejtő, de azért ez gyanús :) Egyébként rengeteg álmokkal kapcsolatos internetes oldal van, keress rá google-ban, biztos találsz valami használhatót. Sok sikert!
2009. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
azthogy előző életedben medvedisznóember voltál!
2010. máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!