Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek hogy sikerült leküzdeni...

Nektek hogy sikerült leküzdeni az idegességet?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a 4. forgalom vizsgám, 3-mon már megbuktam. A legfurább az egészben, hogy már az első előtt is tökjól vezettem, oktatóm szerint már rég meg kellene hogy legyen a jogsim, ma voltam vezetni, ma is azt mondta hogy át kell hogy menjek holnap, mert megy... de ha beül mögém a vizsgabiztos beparázok, és az idegességtől a legalapvetőbb dolgokat is el tudom rontani. a legutóbbi vizsgámon már sikerült leküzdenem az idegességet olyan szinten hogy el is felejtettem hogy mögöttem van a vizsgabiztos, de egy pici bakitól (amiért csak hibavonal járt) úgy bestresszeltem hogy megbuktam.. -.-" Ti hogy bírkóztatok meg ezzel? Mondogattátok magatoknak hogy "megtudom csinálni" meg ilyenek? Oktatóm szerint ha meg tudnék nyugodni a vizsgán holnap, lazán levizsgáznék.. csak nem tudom hogy nyugtassam meg magamat, ami elég gáz:S NORMÁLISAK segítségét várom, okoskodás nem érdekel.. köszi!


18/L


2012. okt. 2. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, én pár hónapja tettem le a vizsgákat. [18/f] Miközben mentem én nem idegeskedtem... Ugyanmár, gondolj bele: El kell menned valahova, közben szállítasz még 2-3 embert, néha le kell parkolnod, ugye, hogy nem nagy dolog?:D


ui.: "Köztudott", hogy a nők nem annyira jó vezetők, van nekem is egy lány ismerősöm aki szintén megszenvedett ezzel a vizsgával :P


Te nem egy vizsgán leszel akkor, hanem csak vezetned kell. El kell menned Aból Bbe, majd Bből Cbe, stb... nyugi és no para (végső tippem:vizsga előtt fuss egy 15-30 percet intenzíven.)

2012. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!