Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pánikroham (? ) az éjszakai...

Pánikroham (? ) az éjszakai égbolt alatt. Hogyan lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés
Mi ennek a betegségnek a neve? A tiszta, csillagos éjszakai égbolt látványa leküzdhetetlen félelemérzetet, menekülési kényszert ébreszt bennem. Főleg, ha nyílt, nagy területét látom. Ugyanez, ha éjszaka egy erdő felé közelítek, rettenetes félelem ural le, meg sem merem közelíteni. Városban lakom, ezért nem túl sűrűn találkozom ezzel a problémával, de amikor igen, akkor szinte mintha nem is én lennék. Egyáltalán nem tudok uralkodni magamon olyan erős ez az érzés.
2011. aug. 30. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Fóbia a két említett helytől.

Pozitív élményre lenne szükséged velük kapcsolatban és elmúlik.

2011. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
félsz az urtol hat attol én is felnézek az égre és olyan nagy felfoghatatlanul és én csak egy homokszemvagyok a sivatagban.
2011. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Épp most kérdeztem egyet. Én a szöges ellentéte vagyok neked.

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..

2013. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3/3-as 2013-07-26 15:41 válasz írójának:


Engem is lenyűgöz a látvány, hasonlókat érzek, mint te, de nálam ez valami hihetetlen félelemérzettel párosul. Megmagyarázhatatlan, olyan, mintha a szívemet, lelkemet széttépné a mérhetetlen űr. Borzalmas és riasztó.

2014. máj. 13. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!